Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Blog
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
12.03.2023
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
Spermidin někdy psáno jako Spermidine je přírodní látka, která patří do skupiny polyaminů a byl poprvé izolován v roce 1928 německým chemikem Ernestem... číst celé
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
09.02.2023
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
Mikrobiom je složitý a fascinující ekosystém prospěšných mikroorganismů, které žijí uvnitř i vně našeho těla. Tyto mikroorganismy tvoří naprostou větš... číst celé
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
14.10.2022
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
Ano, vím, vše vyvolává více otázek než odpovědí, ale ke všemu se dostaneme. Ještě bych možná k nadpisu dopsal ... zase snědl ... Jednou za čas, když n... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Novinky

Novinky


Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?

12.3.2023 20:30
Spermidin někdy psáno jako Spermidine je přírodní látka, která patří do skupiny polyaminů a byl poprvé izolován v roce 1928 německým chemikem Ernestem Duchesnem. Vyskytuje se v mnoha potravinách nejlepším zdrojem je jedna ze zelených potravin... Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody

9.2.2023 20:10
Mikrobiom je složitý a fascinující ekosystém prospěšných mikroorganismů, které žijí uvnitř i vně našeho těla. Tyto mikroorganismy tvoří naprostou většinu celé mikrobiální populace našeho těla, která pomáhá podporovat optimální zdraví. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin

14.10.2022 11:10
Jednou za čas, když na mne přijde moribundus, ať už si pod tím představíte cokoliv, od kašílku, rýmečky, nachlazení až případně po něco vážnějšího, sáhnu po Chlorelle, přesněji po Chlorelle Aktif. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Jak na hemoroidy aneb 5 tipů, jak si pomoci bez návštěvy lékaře

10.5.2022 14:55
Známe je pravděpodobně všichni. Jsou tématem, o kterém se nám těžko hovoří s lékařem, natož s výživovými poradci, nebo s přáteli. Hemoroidy. Intimní onemocnění, které nám znepříjemňuje život. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Chlorella a spirulina v tabletách. A jak dopadl test?

14.2.2022 17:30
Občas se objeví dotaz ... "Prodáváte chlorellu a spirulinu v prášku? Nechci chlorellu a spirulinu v tabletách." A my pokaždé s bezbřehou trpělivostí a klidným srdcem odpovíme, že ... Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Ječmen v tabletách, ano nebo ne?

9.11.2021 17:00
Neuplyne den, kdy by se neobjevil dotaz ... "Prodáváte mladý ječmen v tabletách? Nechci mladý ječmen jako nápoj." A my pokaždé s bezbřehou trpělivostí a klidným srdcem odpovíme, že ... Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Zelená stolice při jedení zelených potravin - chlorelly, mladého ječmene, spiruliny

12.8.2021 19:45
Často při vašich dotazech zmiňuji, že byste měli poslouchat své tělo. Mnozí z vás nevědí, co si pod tímto pojmem mají představit. Jednou z mnoha informací, které nám tělo sděluje, jsou i zbytky, co z nás odchází pryč. Každý, kdo začne jíst zelené potraviny, se setká s různými změnami a první změna a asi i nejviditelnější, je změna barvy stolice. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Zkušenosti se zelenými potravinami Aktif - 1.díl

12.5.2021 18:00
Naším cílem jsou spokojení zákazníci. I Proto si velmi ceníme, když se naši zákazníci podělí o své zkušenosti se zelenými potravinami. Z poslední doby tu máme 3 čerstvé zkušenosti. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Tongkat Ali a svaly bez posilování

13.3.2021 21:00
Karolína je skvělá, nejen že se podělila o zkušenost se zelenými potravinami a anorexií a bulimií, ale také chtěla zkusit Tongkat Ali. Se svou zkušeností převapila i nás. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Poruchy příjmu potravy - anorexie a bulimie a jak s nimi žít

3.2.2021 21:00
Přišla nám neuvěřitelná zkušenost od zákaznice, která baští zelené potraviny Aktif. Poslala i fotky. Jsme tak rádi, že naše zelené potraviny pomáhají lidem, jako je Karolína, která má bipolární poruchu příjmu potravy (tedy zároveň anorexii i bulimii). Jsme si jisti, že bude inspirací a úlevou pro všechny, kteří trpí podobnými problémy jako ona. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Pět tipů, jak se zbavit stresu, aby nám nepřerostl přes hlavu

11.10.2020 21:15
Nepříjemný tlak ze všech stran, poruchy spánku, obavy, strach, nesoustředěnost. Každý z nás někdy zažil stres a stresové situace. Aby nám stres nepřerostl přes hlavu a nestal se chronickou záležitostí, musíme se jej zbavit. V dnešním článku si představíme pětici možností, jak zklidnit svou nervovou soustavu a zbavit se nepříjemného stresu. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kyselina gama-linolenová, aneb léčivý rostlinný olej

14.7.2020 19:20
O nenasycených mastných kyselinách jsme toho již mnoho slyšeli. Z médií se neustále dozvídáme, jak prospěšné našemu tělu jsou nenasycené mastné kyseliny. Zlepšují činnost srdce, cév, mozkovou soustavu, stav našich chrupavek. Ovšem, co stojí za výjimečností těchto látek? Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů

10.6.2020 20:00
Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a schopnost zachránit lidský život, nebo lidský život vzít. Bakterie a viry se vyskytují všude kolem nás. Bez fungujícího imunitního systému našeho organismu mohou být právě virová onemocnění velmi nebezpečná. A právě v boji proti virovým nákazám nám nemalou měrou pomáhají interferony. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Pět tipů na posílení imunity našeho těla

13.5.2020 23:00
Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto, nebo právě proto bychom měli vědět, jak moc je posílení imunity pro naše tělo důležité. Dnes se podíváme na pětici tipů, jak posílit náš imunitní systém. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo

22.3.2020 21:30
Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům. Náš organismus potřebuje důkladnou očistu a povzbuzení. Jak nám s touto detoxikací a povzbuzením pomohou Chlorella a mladý ječmen? Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Mezinárodní den žen si připomínáme již více než 100 let

5.3.2020 19:25
8.března Mezinárodní den žen. Svátek opomíjený, svátek milovaný, svátek nenáviděný. Není mnoho podobných svátečních dnů, které by v průběhu času vyvolávaly takové emoce. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Vitamín B9 - Kyselina listová, Vitamín B6 - Pyridoxin a Vitamín B12 - Kobalamin

6.2.2020 19:00
Tělo vyžaduje řadu látek a vitamínů, které mají zcela rozdílný přínos pro lidský organismus. Prvky, jež působí na nejrůznější části fyzické schránky a v mnohých případech jsou životně důležité, aby mohl člověk prožít zcela plnohodnotný a neomezený život. Pojďme se podívat na Vitamín B9,B6 a B12. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Minerály v zelených potravinách – Vápník, Hořčík, Zinek, Sodík, Železo, Draslík, Křemík, Fosfor, Chrom, Měď, Mangan, Stříbro, Bór

11.12.2019 23:00
Zelené potraviny jsou doslova mimořádným zdrojem minerálních látek a stopových prvků. Minerály potřebujeme všichni. Nikdo z nás se neobejde bez přísunu minerálních látek, zajišťujících náš správný vývoj a ochranu před nemocemi. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Zelený obchod už je taky na Instagramu

23.10.2019 19:15
Pro ty co nejraději koukají na fotky, tak pro ně máme nově Instagram. Začínáme, přidejte se!
Instagram

Tongkat Ali Aktif 100:1. Afrodiziakální zázrak z jihovýchodní Asie

15.09.2019 20:00
Už jste slyšeli označení "malajský ženšen"? Pravděpodobně nejznámější rostlina s afrodiziakálním účinkem se jmenuje Tongkat Ali neboli Eurycoma longifolia. Proč si tato rostlina vytvořila takovou pověst? Jaké jsou její další účinky? Jak vlastně vypadá? Na tyto a další otázky budeme hledat odpovědi v dnešním článku. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Tongkat Ali Aktif 100:1 - Nový produkt v nabídce

14.09.2019 17:30
Tongkat Alki Aktif 100:1 je nový produkt v nabídce. Ve stručnosti podporuje produkci testosteronu, dlouhověkost, vitalitu, vnitřní sílu, odolnost, sexuální touhu, výdrž, energii a psychickou pohodu.

Jak účinně bojovat s nebezpečím volných radikálů v našem těle?

08.08.2019 17:00
Volné radikály. Už jsme o nich slyšeli. Nejrůznější informace o volných radikálech se na nás valí z médií, z tisku, z televize, z internetu. V dnešním článku si zodpovíme otázku, co to vlastně volné radikály jsou? Dozvíme se také, jak vznikají i co způsobují. A to nejdůležitější… Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Chlorellin - Přírodní antibiotikum vyvinuté přírodou

09.07.2019 22:00
O tom, že Chlorella Aktif obsahuje řadu vitamínů, minerálů, bílkovin, betakaroten či CGF růstový faktor jste asi již slyšeli. Ovšem Chlorella pyrenoidosa se může pochlubit i jednou velice příjemnou vlastností. Díky vysokému obsahu chlorellinu je též přírodním antibiotikem a probiotikem. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Ginkgo biloba - Energie pro naše mozkové závity a srdce

12.06.2019 19:45
Ginkgo biloba zažívá v posledních letech doslova boom. Rozhodně se nám bude hodit spojení Ginkgo biloba a Chlorelly pyrenoidosy, třeba v podobě Chlorella Ginkgo Aktif. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Nezapomeňte na Den matek, svátek úcty a respektu k maminkám

12.05.2019 08:30
Na druhou květnovou neděli připadá Den matek neboli oslava mateřství a respektu k maminkám. Kde a kdy se tento svátek objevil? Jak se slaví v dalších částech světa? Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Jak dostat těžké kovy z našeho těla aneb detoxikace v praxi

11.04.2019 21:00
Jestliže trpíme chronickými bolestmi zad, vracejícími se infekcemi, únavou, svalovými křečemi, plísněmi, kvasinkovými infekcemi či imunitními onemocněními měli bychom rozhodně zpozornět. Výše zmíněné obtíže mohou souviset se znečištěným prostředím našeho organismu, respektive s výskytem těžkých kovů v našem těle. Ideálními bojovníky pro detoxikační kůru, spojenou s vyvázáním těžkých kovů z lidského těla, jsou také zelené potraviny. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Aminokyseliny v zelených potravinách

17.01.2019 21:25
Zelené potraviny obsahují obrovské množství vitamínů, minerálních látek či živin. Běžně se ovšem neví, že zelené potraviny, tedy Chlorella Aktif a Mladý ječmen Aktif, jsou také mimořádným zdrojem aminokyselin neboli stavebních látek bílkovin. Pojďme si tak aminokyseliny i s jejich pozitivními vlastnostmi představit. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Dávkování mladého ječmene - Ječmen Aktif a Ječmen Green Ways

17.09.2018 20:39
Vždy přikládáme ke každé objednávce detailní rozpis dávkování, který je uveden v tabulce. Na základě četných dotazů chceme ukázat, kolik mladého ječmene na lžice přesně je. Dávkování je určeno pro Ječmen Aktif a Ječmen Green Ways, pro jiné mladé ječmeny může být dávkování jiné. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Praktická plastová lžička na Mladý ječmen v novém

06.09.2018 22:48
Plastovou lžičku na nabírání Mladý ječmen jsme přizpůsobili barevné kombinaci bílo-zelená. Lžička zabraňuje oxidaci ječmene. Je dost dlouhá (21cm) na to, abyste pro sebe získali i poslední zbytek ječmene. :) Koupit nejde, dostanete ji automaticky se šejkrem.
Lžička Zelený obchod 2018
Lžička Zelený obchod 2018

Už jsme úplně Aktif!

26.07.2018 22:04
Trvalo to celých 174 dnů, než jsme se plně stali Aktif. Ale už je to tady!
Už jsme úplně Aktif

Nové vydání - Nápoje z travin - Kniha Nápoje z travin V.

10.07.2018 17:28
Již páté vydání knihy Nápoje z travin - Kniha Nápoje z travin V. (Mladého ječmene) od Václava Rathouského, majitele společnosti Green Ways, Vás upoutá čtivým obsahem a pěknými fotografiemi.

Jak přežít menopauzu/klimakterium v pohodě a bez stresu?

24.05.2018 18:29
Trápí vás návaly horka, silné pocení či nepravidelná menstruace? Začínají vám vypadávat vlasy, máte zhoršený stav pokožky a zažíváte depresivní nálady? Hormonální změny nebo fyzické a psychické neduhy v období klimakteria jsou strašákem pro nejednu ženu. Zelené potraviny mohou zmírnit vaše obtíže. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Detoxikace organizmu aneb bojujeme proti jedům a toxinům v našem těle

07.04.2018 14:14
Přestože se v dnešní době stal pojem "detoxikace" módní záležitostí, očista našeho organizmu představuje preventivní prostředek pro boj s civilizačními chorobami, únavou či stresem. Ke skutečně efektivnímu odstranění jedů a toxinů nám pomohou zelené potraviny, zvláště pak Chlorella pyrenoidosa. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Není chlorella jako chlorella aneb v čem tkví síla dezintegrace

15.03.2018 21:45
O tom, že Chlorella Aktif je jednou z nejzdravějších potravin jste již asi slyšeli. Ovšem její energie, síla a jedinečnost se ukrývá nejenom v řase samotné, ale především v jejím buněčném jádru. Výjimečné účinky získáváme díky dezintegraci. Dnešní článek nám napoví, v čem spočívá unikátnost této zelené potraviny, jak je zpracovávaná a co se skrývá pod pojmem "dezintegrace". Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Ječmen GW má větší balení - dříve Ječmen Green Ways 250g nyní Ječmen Green Ways 300g

15.03.2018 15:31
Ječmen GW má větší balení - dříve Ječmen Green Ways 250g nyní Ječmen Green Ways 300g Krabička i dóza na ječmen jsou stejně velké, přibylo 50g navíc, na obrázku můžete vidět jak vypadala dóza s 250g a jak vypadá s 300g. Došlo ke změně dávkování. U 250g balení byla dávka = 1g a napsáno, že je v nádobě 250 dávek. U 300g balení je dávka = 5g a napsáno, že je v nádobě 60 dávek.
Ječmen Green Ways 250g a Ječmen Green Ways 300g
Ječmen Green Ways 250g a Ječmen Green Ways 300g
Ječmen Green Ways 250g a Ječmen Green Ways 300g

Zelené potraviny jsou ideálním bojovníkem proti překyselenému organismu

16.12.2017 18:54
Přestože by se překyselení organismu dalo nazvat epidemií 21. století, stále je tato nemoc podceňovaná a bagatelizovaná, a to především odborníky. Překyselení však není žádným strašákem, ale holým faktem. A přitom se s překyselením dá tak jednoduše bojovat, třeba pomocí zelených potravin ... Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Změnili jsme design šejkru na Mladý ječmen

06.09.2017 11:42
Šejkr Zelený obchod na Mladý ječmen má nový design a také vylepšené otevírání! Už žádné otevírání šejkru pro siláky. Vylepšené jednodušší otevírání, lepší sítko.
Šejkr Zelený obchod s lžiškou

Další strana

Novinky z našeho blogu

Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
12.03.2023
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
Spermidin někdy psáno jako Spermidine je přírodní látka, která patří do skupiny polyaminů a byl poprvé izolován v roce 1928 německým chemikem Ernestem... číst celé
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
09.02.2023
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
Mikrobiom je složitý a fascinující ekosystém prospěšných mikroorganismů, které žijí uvnitř i vně našeho těla. Tyto mikroorganismy tvoří naprostou větš... číst celé
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
14.10.2022
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
Ano, vím, vše vyvolává více otázek než odpovědí, ale ke všemu se dostaneme. Ještě bych možná k nadpisu dopsal ... zase snědl ... Jednou za čas, když n... číst celé
Jak na hemoroidy aneb 5 tipů, jak si pomoci bez návštěvy lékaře
10.05.2022
Jak na hemoroidy aneb 5 tipů, jak si pomoci bez návštěvy lékaře
Známe je pravděpodobně všichni. Jsou tématem, o kterém se nám těžko hovoří s lékařem, natož s výživovými poradci, nebo s přáteli. Hemoroidy. Intimní o... číst celé
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zboží.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zelený obchod na Facebooku
Zelený obchod na Instagramu
Zelený obchod na Youtube
Zelený obchod na Pinterestu
Kontaktní adresa

Zelený obchod, s.r.o.
Lipská 2444/4
Brno - Žabovřesky
616 00

IČ: 29269601
DIČ: CZ29269601

Logo
Bc. Petr Hornišer
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu

Ačkoliv obsahu informací publikovaných na těchto www stránkách jsme věnovali nejvyšší možnou pozornost, mají informace zde obsažené pouze informativní a obecný charakter vycházející ze subjektivních zkušeností jednotlivých uživatelů zelených potravin a z obecně dostupných informací. Zelený obchod, s.r.o. neodpovídá za správnost a úplnost informací, zejména ne takových, které byly převzaty z externích zdrojů, za jejich přesnost, včasnost ani úplnost, za důsledky spoléhání na tyto informace, ani za škodu eventuálně vzniklou v důsledku použití informací. Poskytnuté informace (prostřednictvím odpovědí na Váš dotaz nebo přímo informace zveřejněné na stránkách) v žádném případě nenahrazují osobní konzultaci s lékařem!

Pinterest
Zelený obchod, s.r.o. © 2008-2023
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz