Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Blog
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
12.03.2023
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
Spermidin někdy psáno jako Spermidine je přírodní látka, která patří do skupiny polyaminů a byl poprvé izolován v roce 1928 německým chemikem Ernestem... číst celé
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
09.02.2023
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
Mikrobiom je složitý a fascinující ekosystém prospěšných mikroorganismů, které žijí uvnitř i vně našeho těla. Tyto mikroorganismy tvoří naprostou větš... číst celé
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
14.10.2022
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
Ano, vím, vše vyvolává více otázek než odpovědí, ale ke všemu se dostaneme. Ještě bych možná k nadpisu dopsal ... zase snědl ... Jednou za čas, když n... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Zajímavosti o zelených potravinách
  3. Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo
22.03.2020

Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo

Chlorella a Ječmen - bohovníci

Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům. Náš organismus potřebuje důkladnou očistu a povzbuzení. Jak nám s touto detoxikací a povzbuzením pomohou Chlorella a mladý ječmen?

Chlorella a JečmenBatman a Robin, Bud Spencer a Terence Hill, Asterix a Obelix, Thelma a Louise, Sherlock Holmes a doktor John Watson. Tyto slavné literární, filmové, seriálové a komiksové dvojice mají něco společného…

Společně jsou mnohem silnější. A právě tato předešlá věta vystihuje taktéž spolupráci Chlorelly pyrenoidosy a mladého ječmene neboli zelených potravin pro naše zdraví.

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní zelená řasa, která se kromě chlorofylu, bílkovin, vitamínů či aminokyselin pyšní schopností detoxikovat náš organismus. Lépe řečeno, díky této potravině opravíme stav našeho trávicího i vylučovacího ústrojí, přičemž Chlorella nám zlepší i náš imunitní systém.

ChlorellaZa čištěním trávicího a vylučovacího ústrojí stojí chlorofyl, což je zelené barvivo, které najdeme právě v Chlorelle. Chlorofyl, působící protizánětlivě, odvádí toxiny a bakterie z našeho těla.

Protože buněčné jádro / stěna Chlorelly obsahuje poměrně velké množství celulózy, je vyloučení toxinů z našeho těla mnohem efektivnější, než u běžných léků a potravinových doplňků. Proč? Protože naše tělo nedokáže celulózu strávit. Na celulózu nabalené plísně, viry, jedy nebo bakterie tak lidské tělo rovnou vyloučí.

 

Co o nás říkají naši spokojení zákazníci na Heuréka.cz:recenze Heuréka

Naše střeva jsou tak pročištěna. Jak ale dodat tělu ztracenou energii? V této chvíli nám pomůže mladý ječmen. Jestliže jsme Chlorellu pyrenoidosu označili jako zelenou potravinu se schopností detoxikovat náš organismus, tak mladý ječmen nám dodá energii, vitalitu a sílu.

Mladý ječmenSchopnost mladého ječmene tkví v posilování našeho imunitního systému, v odstraňování překyseleného organismu, v narovnávání energetického metabolismu a v zásobování našeho těla důležitými vitamíny, minerály a enzymy.

Mladý ječmen a Chlorella se významně doplňují. Očistnou funkci Chlorelly posílí mladý ječmen tím, že dodá našemu organismu tak potřebné aminokyseliny, a to i včetně těch, které si naše tělo neumí samo vyrobit. Silná dávka vitamínu A, B1, B2, B6, kyseliny listové, železa, hořčíku, vápníku, mědi, draslíku, manganu, fosforu nebo zinku představuje přidanou hodnotu, tak důležitou pro správnou činnost našeho těla.

Co říci závěrem? Doporučuji kombinaci mladého ječmene a Chlorelly. Chlorella náš organismus čistí, tedy odnáší látky, které tam být nemají, zatímco ječmen organismus sytí, tedy přináší do těla látky, které mu chybí.

Chlorella a mladý ječmen vzájemně spolupracují. Dohromady se jejich účinek zvyšuje. Jsou to bojovníci proti bakteriím a virům v našem těle a zároveň nerozlučné zelené potraviny.

Je nejvyšší čas dát si rande s Chlorellou a mladým ječmenem!

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zboží.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zelený obchod na Facebooku
Zelený obchod na Instagramu
Zelený obchod na Youtube
Zelený obchod na Pinterestu
Kontaktní adresa

Zelený obchod, s.r.o.
Lipská 2444/4
Brno - Žabovřesky
616 00

IČ: 29269601
DIČ: CZ29269601

Logo
Bc. Petr Hornišer
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu

Ačkoliv obsahu informací publikovaných na těchto www stránkách jsme věnovali nejvyšší možnou pozornost, mají informace zde obsažené pouze informativní a obecný charakter vycházející ze subjektivních zkušeností jednotlivých uživatelů zelených potravin a z obecně dostupných informací. Zelený obchod, s.r.o. neodpovídá za správnost a úplnost informací, zejména ne takových, které byly převzaty z externích zdrojů, za jejich přesnost, včasnost ani úplnost, za důsledky spoléhání na tyto informace, ani za škodu eventuálně vzniklou v důsledku použití informací. Poskytnuté informace (prostřednictvím odpovědí na Váš dotaz nebo přímo informace zveřejněné na stránkách) v žádném případě nenahrazují osobní konzultaci s lékařem!

Pinterest
Zelený obchod, s.r.o. © 2008-2023
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz