Užíváním této webowé stránky souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek, analytické a remarketingové účely. více informací

+420 608 841 888
EN     DE     FR     IT        1 € = 25,00 Kč

KONTAKTY

Zelený obchod, s.r.o. Lipská 2444/4Brno - Žabovřesky 616 00 tel: +420 608 841 888
info@zelenyobchod.cz

NOVINKY

Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů10.6.2020 Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a ...Pět tipů na posílení imunity našeho těla13.5.2020 Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto ...Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo22.3.2020 Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům.

Co získáte?

Kompletní servis Ke každé objednávce zelených potravin získáte nezbytné informace k jedení ZP.
Poštovné zdarma Můžete získat doručení v ČR a na Slovensko ZDARMA - Stačí si objednat za více než 1699,- Kč / 68 €

Šejkr + lžička K první objednávce Ječmene (ať už Aktif nebo Green Ways) získáte jeden šejkr s přídavnou nádobkou v hodnotě 75,- Kč a také praktickou plastovou lžičku.
šejkr na mladý ječmen a lžička na mladý ječmen

Magnetka na lednici Pokud budete mít v objednávce výrobek zn. Aktif, dostanete k objednávce jednou jednu magnetku ZDARMA. Najdete ji přibalenou v balíčku v obálce s fakturou. To už pak si nezapomenete dát zelené potraviny!
magnetka - Už jste si dnes dali zelené potraviny?
Potvrzení objednávky Každá objednávka potvrzena emailem nebo telefonicky nebo SMS.
Sledování objednávky Po odeslání objednávky obdržíte mailem či SMS číslo balíku pro jeho jednodušší sledování.
Otázky & Odpovědi Na Vaše otázky, které se objeví, dostanete odpověď.
Certifikovaný e-shop Jsme certifikováni jako přátelský e-shop České pošty.
Certifikovaný e-shop - Přátelský e-shop České pošty

Platba platební kartou a on-line bankovními převody Možnost zaplatit ihned platební kartou VISA, MasterCard, Diners nebo online bankovními převody.
Platby The Pay

Za kupóny a šeky Nakupte si zelené potraviny za kupony a šeky od společnosti Edenred, SODEXO a UP!
edenred
ticket restaurant edenred ticket compliments dárkový edenred
ticket benefits edenred ticket service edenred
sodexo
gastro pass sodexo dárkový pass sodexo
flexi pass sodexo vital pass sodexo
bonus pass sodexo
Up
Cheque Dejeuner stravenky
Cheque Dejeuner dárkový šek

22. 03. 2020

Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo

Chlorella a Ječmen - bohovníci

Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům. Náš organismus potřebuje důkladnou očistu a povzbuzení. Jak nám s touto detoxikací a povzbuzením pomohou Chlorella a mladý ječmen?

Chlorella a JečmenBatman a Robin, Bud Spencer a Terence Hill, Asterix a Obelix, Thelma a Louise, Sherlock Holmes a doktor John Watson. Tyto slavné literární, filmové, seriálové a komiksové dvojice mají něco společného…

Společně jsou mnohem silnější. A právě tato předešlá věta vystihuje taktéž spolupráci Chlorelly pyrenoidosy a mladého ječmene neboli zelených potravin pro naše zdraví.

Chlorella pyrenoidosa je sladkovodní zelená řasa, která se kromě chlorofylu, bílkovin, vitamínů či aminokyselin pyšní schopností detoxikovat náš organismus. Lépe řečeno, díky této potravině opravíme stav našeho trávicího i vylučovacího ústrojí, přičemž Chlorella nám zlepší i náš imunitní systém.

ChlorellaZa čištěním trávicího a vylučovacího ústrojí stojí chlorofyl, což je zelené barvivo, které najdeme právě v Chlorelle. Chlorofyl, působící protizánětlivě, odvádí toxiny a bakterie z našeho těla.

Protože buněčné jádro / stěna Chlorelly obsahuje poměrně velké množství celulózy, je vyloučení toxinů z našeho těla mnohem efektivnější, než u běžných léků a potravinových doplňků. Proč? Protože naše tělo nedokáže celulózu strávit. Na celulózu nabalené plísně, viry, jedy nebo bakterie tak lidské tělo rovnou vyloučí.

 

 


Co o nás říkají naši zákazníci na Heuréka.cz:

Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod

Naše střeva jsou tak pročištěna. Jak ale dodat tělu ztracenou energii? V této chvíli nám pomůže mladý ječmen. Jestliže jsme Chlorellu pyrenoidosu označili jako zelenou potravinu se schopností detoxikovat náš organismus, tak mladý ječmen nám dodá energii, vitalitu a sílu.

Mladý ječmenSchopnost mladého ječmene tkví v posilování našeho imunitního systému, v odstraňování překyseleného organismu, v narovnávání energetického metabolismu a v zásobování našeho těla důležitými vitamíny, minerály a enzymy.

Mladý ječmen a Chlorella se významně doplňují. Očistnou funkci Chlorelly posílí mladý ječmen tím, že dodá našemu organismu tak potřebné aminokyseliny, a to i včetně těch, které si naše tělo neumí samo vyrobit. Silná dávka vitamínu A, B1, B2, B6, kyseliny listové, železa, hořčíku, vápníku, mědi, draslíku, manganu, fosforu nebo zinku představuje přidanou hodnotu, tak důležitou pro správnou činnost našeho těla.

Co říci závěrem? Doporučuji kombinaci mladého ječmene a Chlorelly. Chlorella náš organismus čistí, tedy odnáší látky, které tam být nemají, zatímco ječmen organismus sytí, tedy přináší do těla látky, které mu chybí.

Chlorella a mladý ječmen vzájemně spolupracují. Dohromady se jejich účinek zvyšuje. Jsou to bojovníci proti bakteriím a virům v našem těle a zároveň nerozlučné zelené potraviny.

Je nejvyšší čas dát si rande s Chlorellou a mladým ječmenem!

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kupte si zelené potraviny!