Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Blog
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
12.03.2023
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
Spermidin někdy psáno jako Spermidine je přírodní látka, která patří do skupiny polyaminů a byl poprvé izolován v roce 1928 německým chemikem Ernestem... číst celé
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
09.02.2023
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
Mikrobiom je složitý a fascinující ekosystém prospěšných mikroorganismů, které žijí uvnitř i vně našeho těla. Tyto mikroorganismy tvoří naprostou větš... číst celé
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
14.10.2022
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
Ano, vím, vše vyvolává více otázek než odpovědí, ale ke všemu se dostaneme. Ještě bych možná k nadpisu dopsal ... zase snědl ... Jednou za čas, když n... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Zajímavosti o zelených potravinách
  3. Chlorella a spirulina v tabletách. A jak dopadl test?
14.02.2022

Chlorella a spirulina v tabletách. A jak dopadl test?

Chlorella a Spirulina v tabletách. A jak dopadl test?

Než začneme, upozorňujeme, že v Zeleném obchodě prodáváme jen a pouze Chlorellu a Spirulinu v tabletách, která se následně dá polknout vcelku, vycumlat, rozkousat, ale také rozdrtit.

CHLORELLA AKTIF a SPIRULINA AKTIF a víme proč. Chlorella Aktif a Spirulina Aktif jsou úžasnou potravinou, plnou vitamínů, minerálů, aminokyselin, CGF, chlorellinu, fykocyaninu a navíc se na nich dá dlouhodobě přežít, aniž by vaše tělo jakkoliv trpělo.


Občas se objeví dotaz ... "Prodáváte chlorellu a spirulinu v prášku? Nechci chlorellu a spirulinu v tabletách." A my pokaždé s bezbřehou trpělivostí a klidným srdcem odpovíme, že z praktického hlediska, prodáváme chlorellu a spirulinu pouze v tabletách oproti v minulém článku zmíněném ječmenu, který v tabletách nedoporučujeme.

A dále pak navazují dotazy ... "Jsou tablety v něčem lepší než prášek?" No první pozitivum u tablet je, že nebudete zelení až za ušima. Jak zmínila jedna z našich populárních českých hereček, která naše produkty baští: "Baštím Chlorellu jako oříšky, když se vracíme v noci ze zájezdu." To by s práškem opravdu nešlo.

Samozřejmě se také objevil dotaz: "No, ale je mi divné, že tablety ječmene nedoporučujete, protože se špatně vstřebávají. U chlorelly a spiruliny je to jinak?" Ano je.

A tak jsem se rozhodli, že bude nejlepší, udělat praktický pokus, aby měl každý možnost na vlastní oči vidět, jak se chlorella a spirulina v tabletách, rychle rozpustí i ve vašem těle.

Obrázek je lepší než 1000 slov. Pojďme na pokus, jak rychle se tablety chlorelly a spiruliny rozpustí. Jen pro připomenutí, ječmen v tabletách se ani po 10 hodinách se nerozpustil.

Vzali jsme Chlorellu Aktif a Spirulinu Aktif v tabletách, každá z tablet má 250mg.

Pečovat o své zdraví, tělo a imunitu, nejde jen když si občas vzpomeneme, je potřeba měsíce, roky i desetiletí na imunitě neustále pracovat.

Pro jednoduchost jsem vzali 3 tablety chlorelly a 3 tablety spiruliny a dali je do misky do cca 1 cm vody. První zajímavost, tablety neplavou a než jsme si stihli vzít fotoaparát, Spirulina ihned pouští své modré barvivo.

Chlorella Aktif tabletySpirulina Aktif tablety
Chlorella AktifSpirulina Aktif

Po cca 13 minutách už je vidět, jak chlorella nabírá vodu a nafukuje se. Spirulina už v plné parádě pouští své barvivo fykocyanin.

Chlorella Aktif tablety po 13 minutách ve voděSpirulina Aktif tablety po 13 minutách ve vodě
Chlorella AktifSpirulina Aktif

Po cca 26 minutách je chlorella už pěkně nafouknutá a kdybyste si ji vzali do ruky, zjistíte, že má konzistenci podobnou houbě. Spirulina má na sobě bublinky a dál s klidem pouští modré barvivo. Fykocanin se používá jako přírodní barvivo na lentilky. Pak že v přírodě není čistě modré barvivo :)

Chlorella Aktif tablety po 26 minutách ve voděSpirulina Aktif tablety po 26 minutách ve vodě
Chlorella AktifSpirulina Aktif

Po cca 50 minutách je chlorella už zcela nafouknutá vodou. Spirulina se sice nenafukuje jako chlorella, ale jak můžete vidět modrá jede na plné čáře.

Chlorella Aktif tablety po 50 minutách ve voděSpirulina Aktif tablety po 50 minutách ve vodě
Chlorella AktifSpirulina Aktif

Tablety jsme vytáhli a zkusíme, jak se dají jednoduše rozmáznout. Po 50 minutách jsou tablety velmi měkké a otírají se s lehkostí, na obrázcích můžete i jednotlivé částečky chlorellového a spirulinového prášku, ze kterého jsou tablety vyrobeny.

Chlorella Aktif tablety po 50 minutách ve voděSpirulina Aktif tablety po 50 minutách ve vodě
Chlorella AktifSpirulina Aktif

Co o nás říkají naši spokojení zákazníci na Heuréka.cz:recenze Heuréka

Můžete být úplně v klidu, vaše tělo zpracuje tablety chlorelly i spiruliny velmi jednoduše.

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zboží.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zelený obchod na Facebooku
Zelený obchod na Instagramu
Zelený obchod na Youtube
Zelený obchod na Pinterestu
Kontaktní adresa

Zelený obchod, s.r.o.
Lipská 2444/4
Brno - Žabovřesky
616 00

IČ: 29269601
DIČ: CZ29269601

Logo
Bc. Petr Hornišer
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu

Ačkoliv obsahu informací publikovaných na těchto www stránkách jsme věnovali nejvyšší možnou pozornost, mají informace zde obsažené pouze informativní a obecný charakter vycházející ze subjektivních zkušeností jednotlivých uživatelů zelených potravin a z obecně dostupných informací. Zelený obchod, s.r.o. neodpovídá za správnost a úplnost informací, zejména ne takových, které byly převzaty z externích zdrojů, za jejich přesnost, včasnost ani úplnost, za důsledky spoléhání na tyto informace, ani za škodu eventuálně vzniklou v důsledku použití informací. Poskytnuté informace (prostřednictvím odpovědí na Váš dotaz nebo přímo informace zveřejněné na stránkách) v žádném případě nenahrazují osobní konzultaci s lékařem!

Pinterest
Zelený obchod, s.r.o. © 2008-2023
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz