Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Blog
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
12.03.2023
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
Spermidin někdy psáno jako Spermidine je přírodní látka, která patří do skupiny polyaminů a byl poprvé izolován v roce 1928 německým chemikem Ernestem... číst celé
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
09.02.2023
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
Mikrobiom je složitý a fascinující ekosystém prospěšných mikroorganismů, které žijí uvnitř i vně našeho těla. Tyto mikroorganismy tvoří naprostou větš... číst celé
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
14.10.2022
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
Ano, vím, vše vyvolává více otázek než odpovědí, ale ke všemu se dostaneme. Ještě bych možná k nadpisu dopsal ... zase snědl ... Jednou za čas, když n... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Zajímavosti o zelených potravinách
  3. Chlorellin - Přírodní antibiotikum vyvinuté přírodou
09.07.2019

Chlorellin - Přírodní antibiotikum vyvinuté přírodou

Chlorellin

O tom, že Chlorella Aktif obsahuje řadu vitamínů, minerálů, bílkovin, betakaroten či CGF růstový faktor jste asi již slyšeli. Ovšem Chlorella pyrenoidosa se může pochlubit i jednou velice příjemnou vlastností. Díky vysokému obsahu chlorellinu je též přírodním antibiotikem a probiotikem. Uchrání nás před bakteriálními onemocněními, zvýší naší imunitu, zvláště v době chřipkových nákaz, nebo nám pomůže při léčbě zánětů.

Uveďme si nejprve, co to chlorellin je? Abychom se dozvěděli více o chlorellinu, musíme se přenést v čase o více jak sedmdesát let. Do doby, kdy doktor kalifornské univerzity Robertson Pratt dokončil svou disertační práci, v níž zkoumal růstové faktory chlorelly. Díky izolacím látek v této jednobuněčné řase se mu povedlo objevit chlorellin, tedy látku zabraňující růstu bakterií. Výzkum doktora Pratta potvrdil také antibakteriální účinky chlorelly, a tím též stvrdil to, že Chlorella pyrenoidosa je pro naše tělo přirozeným přírodním antibiotikem.

Širokospektrá antibiotika nám lékaři předepisují poměrně často, a to i na běžná nachlazení. Bohužel vedlejším efektem při chybném užívání antibiotik může být tzv. antibiotická rezistence neboli odolnost bakteriálních infekcí vůči těmto antibiotikům. A právě v době, kdy všude kolem nás "řádí" nachlazení a nejrůznější infekce či záněty bychom měli mít při ruce Chlorellu Aktif nebo Chlorellu Ginkgo Aktif.

Širokospektrá zelená antibiotika

Chlorella Aktif díky svým přirozeným antibiotickým účinkům působí na naše tělo jako antibiotikum. Ovšem bez vedlejších účinků, avšak s vědomím toho, že na Chlorellu Aktif nevzniká antibiotická rezistence. Ve zkratce bychom tedy mohli říci, i když "nemoc zmutuje" nestane se díky chlorellinu imunní. Pravidelné podávání Chlorelly Aktif nám tak pomáhá nejenom proti infekcím, volným radikálům nebo problémům se střevní mikroflórou, ale ochrání náš organismus vůči bakteriím a virům, což se zvláště hodí v zimních měsících.

Co o nás říkají naši spokojení zákazníci na Heuréka.cz:recenze Heuréka

Velkým problémem antibiotické rezistence je logicky fakt, že lékaři předepisovaná antibiotika přestávají být účinná. Na neúčinnost antibiotik umírá stále větší počet lidí. Zodpovědný přístup k antibiotikům by tak měl být hlavní snahou na straně lékaře, ale i pacienta. Případů, kdy si sám pacient žádá na své zdravotní problémy pomoc antibiotik, známe každý z našeho okolí několik. Přitom, díky chlorellinu, existuje alternativa. Ta se nazývá Chlorella Aktif.

Zelená antibiotikaV lidovém léčitelství se přírodní léky a potraviny s přirozenými antibakteriálními a antibiotickými účinky objevují staletí. Tradiční čínská medicína je pro léčbu našich nemocí využívá několik tisíc let. Mezi taková léčiva, kromě chlorelly, patří například i zázvor, česnek, rakytník, tea tree olej, léčivé houby, grapefruitová jadérka atd. Širokospektrý účinek Cholorelly pyrenoidosy tato přírodní léčiva převyšuje a dodává jí punc výjimečnosti.

Neignorujme první příznaky nemocí a začněme s nimi bojovat ještě v zárodku. Úplně nejlépe uděláme, budeme-li naši imunitu podporovat za pomoci přírodních antibiotik preventivně, třeba před nastupující sezónou chřipkových epidemií. Ani po nasazení standartních antibiotik nemusíme zoufat. Chorella Aktif působí výjimečnou probiotickou silou. Zlepší stav našich střev po podání antibiotik, ochrání nás proti toxickým látkám, dodá našemu oslabenému organismu potřebný vitamín C i další vitamíny a minerály.

Nyní už tedy víme, jak potřebným přírodním antibiotikem je chlorellin pro náš organismus a naše zdraví. Proč tedy zobat chemikálie, když zde máme Chlorellu Aktif?

Zobejte s námi!

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zboží.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zelený obchod na Facebooku
Zelený obchod na Instagramu
Zelený obchod na Youtube
Zelený obchod na Pinterestu
Kontaktní adresa

Zelený obchod, s.r.o.
Lipská 2444/4
Brno - Žabovřesky
616 00

IČ: 29269601
DIČ: CZ29269601

Logo
Bc. Petr Hornišer
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu

Ačkoliv obsahu informací publikovaných na těchto www stránkách jsme věnovali nejvyšší možnou pozornost, mají informace zde obsažené pouze informativní a obecný charakter vycházející ze subjektivních zkušeností jednotlivých uživatelů zelených potravin a z obecně dostupných informací. Zelený obchod, s.r.o. neodpovídá za správnost a úplnost informací, zejména ne takových, které byly převzaty z externích zdrojů, za jejich přesnost, včasnost ani úplnost, za důsledky spoléhání na tyto informace, ani za škodu eventuálně vzniklou v důsledku použití informací. Poskytnuté informace (prostřednictvím odpovědí na Váš dotaz nebo přímo informace zveřejněné na stránkách) v žádném případě nenahrazují osobní konzultaci s lékařem!

Pinterest
Zelený obchod, s.r.o. © 2008-2023
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz