Užíváním této webowé stránky souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek, analytické a remarketingové účely. více informací

+420 608 841 888
EN     DE     FR     IT        1 € = 25,00 Kč

KONTAKTY

Zelený obchod, s.r.o.
Lipská 2444/4
Brno - Žabovřesky 616 00
tel: +420 608 841 888
info@zelenyobchod.cz

NOVINKY

Minerály v zelených potravinách ...11.12.2019 Vápník, Hořčík, Zinek, Sodík, Železo, Draslík, Křemík, Fosfor, Chrom, Měď, Mangan, Stříbro, BórZelený obchod už je taky na sociální síti Instagram23.10.2019 Pro ty co nejraději koukají na fotky, tak pro ně máme nově Instagram. Začínáme, přidejte se! Tongkat Ali Aktif 100:1. Afrodiziakální zázrak z jihovýchodní Asie15.9.2019 Už jste slyšeli označení "malajský ženšen"? Pravděpodobně nejznámější rostlina s afrodiziakálním účinkem se jmenuje Tongkat Ali.Tongkat Ali Aktif 100:1 - Nový produkt v nabídce14.9.2019 Podporuje produkci testosteronu, dlouhověkost, vitalitu, vnitřní sílu, odolnost, sexuální touhu, výdrž, energii a psychickou pohodu. Jak účinně bojovat s nebezpečím volných radikálů v našem těle?8.8.2019 Volné radikály. Už jsme o nich slyšeli. Nejrůznější informace o volných radikálech se na nás valí z médií, z tisku, z televize... Chlorellin - Přírodní antibiotikum vyvinuté přírodou9.7.2019 Ovšem Chlorella pyrenoidosa se může pochlubit i jednou velice příjemnou vlastností...

 

Co získáte?

Kompletní servis Ke každé objednávce zelených potravin získáte nezbytné informace k jedení ZP. Otázky & Odpovědi Na Vaše otázky, které se objeví, dostanete odpověď Sledování objednávky Po odeslání objednávky obdržíte mailem či SMS číslo balíku pro jeho jednodušší sledování Šejkr + lžička K první objednávce Ječmene (ať už Aktif nebo Green Ways) získáte jeden šejkr s přídavnou nádobkou v hodnotě 75,- Kč a také praktickou plastovou lžičku
šejkr na mladý ječmen a lžička na mladý ječmen
Poštovné zdarma Můžete získat doručení v ČR ZDARMA - Stačí si objednat za více než 1699,- Kč Potvrzení objednávky Každá objednávka potvrzena emailem nebo telefonicky nebo SMS. Platba platební kartou a on-line bankovními převody. Možnost zaplatit ihned platební kartou VISA, MasterCard, Diners nebo online bankovními převody.
Platby The Pay
Za kupóny a šeky Nakupte si zelené potraviny za kupony a šeky od společnosti Edenred, SODEXO a UP!
edenred
ticket restaurant edenred ticket compliments dárkový edenred
ticket benefits edenred ticket service edenred
sodexo
gastro pass sodexo dárkový pass sodexo
flexi pass sodexo vital pass sodexo
bonus pass sodexo
Up
Cheque Dejeuner stravenky
Cheque Dejeuner dárkový šek

09. 07. 2019

Chlorellin - Přírodní antibiotikum vyvinuté přírodou

Chlorellin

O tom, že Chlorella Aktif obsahuje řadu vitamínů, minerálů, bílkovin, betakaroten či CGF růstový faktor jste asi již slyšeli. Ovšem Chlorella pyrenoidosa se může pochlubit i jednou velice příjemnou vlastností. Díky vysokému obsahu chlorellinu je též přírodním antibiotikem a probiotikem. Uchrání nás před bakteriálními onemocněními, zvýší naší imunitu, zvláště v době chřipkových nákaz, nebo nám pomůže při léčbě zánětů.

Uveďme si nejprve, co to chlorellin je? Abychom se dozvěděli více o chlorellinu, musíme se přenést v čase o více jak sedmdesát let. Do doby, kdy doktor kalifornské univerzity Robertson Pratt dokončil svou disertační práci, v níž zkoumal růstové faktory chlorelly. Díky izolacím látek v této jednobuněčné řase se mu povedlo objevit chlorellin, tedy látku zabraňující růstu bakterií. Výzkum doktora Pratta potvrdil také antibakteriální účinky chlorelly, a tím též stvrdil to, že Chlorella pyrenoidosa je pro naše tělo přirozeným přírodním antibiotikem.

Širokospektrá antibiotika nám lékaři předepisují poměrně často, a to i na běžná nachlazení. Bohužel vedlejším efektem při chybném užívání antibiotik může být tzv. antibiotická rezistence neboli odolnost bakteriálních infekcí vůči těmto antibiotikům. A právě v době, kdy všude kolem nás "řádí" nachlazení a nejrůznější infekce či záněty bychom měli mít při ruce Chlorellu Aktif nebo Chlorellu Ginkgo Aktif.

Širokospektrá zelená antibiotika

Chlorella Aktif díky svým přirozeným antibiotickým účinkům působí na naše tělo jako antibiotikum. Ovšem bez vedlejších účinků, avšak s vědomím toho, že na Chlorellu Aktif nevzniká antibiotická rezistence. Ve zkratce bychom tedy mohli říci, i když "nemoc zmutuje" nestane se díky chlorellinu imunní. Pravidelné podávání Chlorelly Aktif nám tak pomáhá nejenom proti infekcím, volným radikálům nebo problémům se střevní mikroflórou, ale ochrání náš organismus vůči bakteriím a virům, což se zvláště hodí v zimních měsících.


Co o nás říkají naši zákazníci na Heuréka.cz:

Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod

Velkým problémem antibiotické rezistence je logicky fakt, že lékaři předepisovaná antibiotika přestávají být účinná. Na neúčinnost antibiotik umírá stále větší počet lidí. Zodpovědný přístup k antibiotikům by tak měl být hlavní snahou na straně lékaře, ale i pacienta. Případů, kdy si sám pacient žádá na své zdravotní problémy pomoc antibiotik, známe každý z našeho okolí několik. Přitom, díky chlorellinu, existuje alternativa. Ta se nazývá Chlorella Aktif.

Zelená antibiotikaV lidovém léčitelství se přírodní léky a potraviny s přirozenými antibakteriálními a antibiotickými účinky objevují staletí. Tradiční čínská medicína je pro léčbu našich nemocí využívá několik tisíc let. Mezi taková léčiva, kromě chlorelly, patří například i zázvor, česnek, rakytník, tea tree olej, léčivé houby, grapefruitová jadérka atd. Širokospektrý účinek Cholorelly pyrenoidosy tato přírodní léčiva převyšuje a dodává jí punc výjimečnosti.

Neignorujme první příznaky nemocí a začněme s nimi bojovat ještě v zárodku. Úplně nejlépe uděláme, budeme-li naši imunitu podporovat za pomoci přírodních antibiotik preventivně, třeba před nastupující sezónou chřipkových epidemií. Ani po nasazení standartních antibiotik nemusíme zoufat. Chorella Aktif působí výjimečnou probiotickou silou. Zlepší stav našich střev po podání antibiotik, ochrání nás proti toxickým látkám, dodá našemu oslabenému organismu potřebný vitamín C i další vitamíny a minerály.

Nyní už tedy víme, jak potřebným přírodním antibiotikem je chlorellin pro náš organismus a naše zdraví. Proč tedy zobat chemikálie, když zde máme Chlorellu Aktif?

Zobejte s námi!

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kupte si zelené potraviny!