Užíváním této webowé stránky souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek, analytické a remarketingové účely. více informací

+420 608 841 888
EN     DE     FR     IT        1 € = 25,00 Kč

KONTAKTY

Zelený obchod, s.r.o. Lipská 2444/4Brno - Žabovřesky 616 00 tel: +420 608 841 888
info@zelenyobchod.cz

NOVINKY

Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů10.6.2020 Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a ...Pět tipů na posílení imunity našeho těla13.5.2020 Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto ...Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo22.3.2020 Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům.

Co získáte?

Kompletní servis Ke každé objednávce zelených potravin získáte nezbytné informace k jedení ZP.
Poštovné zdarma Můžete získat doručení v ČR a na Slovensko ZDARMA - Stačí si objednat za více než 1699,- Kč / 68 €

Šejkr + lžička K první objednávce Ječmene (ať už Aktif nebo Green Ways) získáte jeden šejkr s přídavnou nádobkou v hodnotě 75,- Kč a také praktickou plastovou lžičku.
šejkr na mladý ječmen a lžička na mladý ječmen

Magnetka na lednici Pokud budete mít v objednávce výrobek zn. Aktif, dostanete k objednávce jednou jednu magnetku ZDARMA. Najdete ji přibalenou v balíčku v obálce s fakturou. To už pak si nezapomenete dát zelené potraviny!
magnetka - Už jste si dnes dali zelené potraviny?
Potvrzení objednávky Každá objednávka potvrzena emailem nebo telefonicky nebo SMS.
Sledování objednávky Po odeslání objednávky obdržíte mailem či SMS číslo balíku pro jeho jednodušší sledování.
Otázky & Odpovědi Na Vaše otázky, které se objeví, dostanete odpověď.
Certifikovaný e-shop Jsme certifikováni jako přátelský e-shop České pošty.
Certifikovaný e-shop - Přátelský e-shop České pošty

Platba platební kartou a on-line bankovními převody Možnost zaplatit ihned platební kartou VISA, MasterCard, Diners nebo online bankovními převody.
Platby The Pay

Za kupóny a šeky Nakupte si zelené potraviny za kupony a šeky od společnosti Edenred, SODEXO a UP!
edenred
ticket restaurant edenred ticket compliments dárkový edenred
ticket benefits edenred ticket service edenred
sodexo
gastro pass sodexo dárkový pass sodexo
flexi pass sodexo vital pass sodexo
bonus pass sodexo
Up
Cheque Dejeuner stravenky
Cheque Dejeuner dárkový šek

09. 07. 2019

Chlorellin - Přírodní antibiotikum vyvinuté přírodou

Chlorellin

O tom, že Chlorella Aktif obsahuje řadu vitamínů, minerálů, bílkovin, betakaroten či CGF růstový faktor jste asi již slyšeli. Ovšem Chlorella pyrenoidosa se může pochlubit i jednou velice příjemnou vlastností. Díky vysokému obsahu chlorellinu je též přírodním antibiotikem a probiotikem. Uchrání nás před bakteriálními onemocněními, zvýší naší imunitu, zvláště v době chřipkových nákaz, nebo nám pomůže při léčbě zánětů.

Uveďme si nejprve, co to chlorellin je? Abychom se dozvěděli více o chlorellinu, musíme se přenést v čase o více jak sedmdesát let. Do doby, kdy doktor kalifornské univerzity Robertson Pratt dokončil svou disertační práci, v níž zkoumal růstové faktory chlorelly. Díky izolacím látek v této jednobuněčné řase se mu povedlo objevit chlorellin, tedy látku zabraňující růstu bakterií. Výzkum doktora Pratta potvrdil také antibakteriální účinky chlorelly, a tím též stvrdil to, že Chlorella pyrenoidosa je pro naše tělo přirozeným přírodním antibiotikem.

Širokospektrá antibiotika nám lékaři předepisují poměrně často, a to i na běžná nachlazení. Bohužel vedlejším efektem při chybném užívání antibiotik může být tzv. antibiotická rezistence neboli odolnost bakteriálních infekcí vůči těmto antibiotikům. A právě v době, kdy všude kolem nás "řádí" nachlazení a nejrůznější infekce či záněty bychom měli mít při ruce Chlorellu Aktif nebo Chlorellu Ginkgo Aktif.

Širokospektrá zelená antibiotika

Chlorella Aktif díky svým přirozeným antibiotickým účinkům působí na naše tělo jako antibiotikum. Ovšem bez vedlejších účinků, avšak s vědomím toho, že na Chlorellu Aktif nevzniká antibiotická rezistence. Ve zkratce bychom tedy mohli říci, i když "nemoc zmutuje" nestane se díky chlorellinu imunní. Pravidelné podávání Chlorelly Aktif nám tak pomáhá nejenom proti infekcím, volným radikálům nebo problémům se střevní mikroflórou, ale ochrání náš organismus vůči bakteriím a virům, což se zvláště hodí v zimních měsících.


Co o nás říkají naši zákazníci na Heuréka.cz:

Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod

Velkým problémem antibiotické rezistence je logicky fakt, že lékaři předepisovaná antibiotika přestávají být účinná. Na neúčinnost antibiotik umírá stále větší počet lidí. Zodpovědný přístup k antibiotikům by tak měl být hlavní snahou na straně lékaře, ale i pacienta. Případů, kdy si sám pacient žádá na své zdravotní problémy pomoc antibiotik, známe každý z našeho okolí několik. Přitom, díky chlorellinu, existuje alternativa. Ta se nazývá Chlorella Aktif.

Zelená antibiotikaV lidovém léčitelství se přírodní léky a potraviny s přirozenými antibakteriálními a antibiotickými účinky objevují staletí. Tradiční čínská medicína je pro léčbu našich nemocí využívá několik tisíc let. Mezi taková léčiva, kromě chlorelly, patří například i zázvor, česnek, rakytník, tea tree olej, léčivé houby, grapefruitová jadérka atd. Širokospektrý účinek Cholorelly pyrenoidosy tato přírodní léčiva převyšuje a dodává jí punc výjimečnosti.

Neignorujme první příznaky nemocí a začněme s nimi bojovat ještě v zárodku. Úplně nejlépe uděláme, budeme-li naši imunitu podporovat za pomoci přírodních antibiotik preventivně, třeba před nastupující sezónou chřipkových epidemií. Ani po nasazení standartních antibiotik nemusíme zoufat. Chorella Aktif působí výjimečnou probiotickou silou. Zlepší stav našich střev po podání antibiotik, ochrání nás proti toxickým látkám, dodá našemu oslabenému organismu potřebný vitamín C i další vitamíny a minerály.

Nyní už tedy víme, jak potřebným přírodním antibiotikem je chlorellin pro náš organismus a naše zdraví. Proč tedy zobat chemikálie, když zde máme Chlorellu Aktif?

Zobejte s námi!

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kupte si zelené potraviny!