Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Blog
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
12.03.2023
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
Spermidin někdy psáno jako Spermidine je přírodní látka, která patří do skupiny polyaminů a byl poprvé izolován v roce 1928 německým chemikem Ernestem... číst celé
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
09.02.2023
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
Mikrobiom je složitý a fascinující ekosystém prospěšných mikroorganismů, které žijí uvnitř i vně našeho těla. Tyto mikroorganismy tvoří naprostou větš... číst celé
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
14.10.2022
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
Ano, vím, vše vyvolává více otázek než odpovědí, ale ke všemu se dostaneme. Ještě bych možná k nadpisu dopsal ... zase snědl ... Jednou za čas, když n... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Zajímavosti o zelených potravinách
  3. Zkušenosti se zelenými potravinami Aktif - 1.díl
12.05.2021

Zkušenosti se zelenými potravinami Aktif - 1.díl

Skutečné zkušenosti zákazníků se zelenými potravinami Aktif

NEBAVÍ VÁS ČÍST? POSLECHNĚTE SI AUDIO PODCAST - DÉLKA 7:52

Naším cílem jsou spokojení zákazníci. I Proto si velmi ceníme, když se naši zákazníci podělí o své zkušenosti se zelenými potravinami. Z poslední doby tu máme 3 čerstvé zkušenosti. A jak zjišťujeme, jsou pro vás tyto zkušenosti dalších zákazníků velmi cenné a tak časem přidáme i ty, které přišly už dříve.

Máte dobré zkušenosti se zelenými potravinami Aktif? Nebo byste chtěli dokonce napsat recenzi na zelené potraviny i s fotografiemi (jako napsala Karolína se svými problémy Anorexie a Bulimie)? Podělte se s námi a dalšími zákazníky. Odměníme vás za vaši aktivitu.


V dnešních zkušenostech jsou zmiňovány řešení problémů:

  • snížená imunita

  • bronchitida

  • problémy s překyselením organizmu

  • problémy se žlučníkem

  • pročištění organizmu

  • zlepšení kondice


Paní Anka, jak se pojmenovala ve své zkušenosti, si prošla tradičním kolečkem a teprvé po té se obrátila na přírodu ...

Zkušenost se zelenými potravinamiZelené potraviny znám už několik let. Dlouho byla jediná zelená potravina, kterou jsem jedla/pila, mladý ječmen. Je to pro mě, rychlá a jednoduchá alternativa zeleného smoothie, před snídaní. Voda, prášek z mladého ječmene, zamíchat, vypít a hromada vitamínů a jiných prospěšných látek v těle.

Ze začátku jsem měla pocit, že mladý ječmen nic nedělá. Změnu ale pocítím nejvíc, když ho na pár dní přestanu pít. Cítím se unavenější a mám hned vyházenou pokožku ...

Dlouho mi trvalo vyzkoušet i další ze zelených potravin. Pravidelně na jaro a podzim jsem mívala dlouhé týdny dusivý kašel, kterého jsem se nemohla zbavit. Výsledek vyšetření byl, že jde nejspíš o oslabenou imunitu. Brala jsem tabletky na posílení imunity. Zabrali na jednu sezónu. Pak doktoři zjistili, že mám slabou bronchitídu. Brala jsem tabletky na rozšíření průdušek. Taky na chvíli zabraly. Nebo spíš utlumili příznaky. Doktorka mi tehdy doporučila užívat vitamín A jako podporu léčby. Skutečně mi pomáhal a příznaky se částečně zmírnily. Když jsem to tehdy probírala s manželem, který taky zelené potraviny jí, tak mi řekl: "A proč tedy nejíš spirulinu, tam je spousta vitamínu A"? Začala jsem se spirulinou.

Doktorka mě snížila léky na bronchitídu nejdřív na polovinu a teď už je nemusím brát vůbec. A už druhou sezónu se kašel vůbec neobjevil. Za mě můžu Spirulinu na posílení imunity jenom doporučit.

Anka


Paní Sylvie má velmi hezké pojmenování pro Ječmen Aktif, však se dovíte ...

Zkušenost se zelenými potravinamiPřeji krásný den, pokusím se napsat své postřehy, zkušenosti či prostě upřímný svůj názor na zelené potraviny Aktif... Tedy začala jsem pít mladý zelený ječmen před mnoha lety na popud knihy pana Kašpara o zdraví a důležitosti zásadité stravy, kde právě pití zeleného ječmene je nejlepším způsobem, jak zásaditosti dosáhnout.

Mám jisté zdravotní potíže se slinivkou, ale i další, takže mi to připadalo jako vynikající nápad. A to taky byl! Jsem moc ráda, že jsem si s ječmenem začala a stále v tom pokračuji... protože právě potíže s trávením způsobují, že tělo špatně vstřebává potřebné látky z jídla a navíc má dieta taky nemá určitě všechny potřebné výživné složky, tak právě zelené potraviny jsou ideální, rychle se vstřebávají do krve.

Dokonce jsem úplně vysadila tablety hořčíkové, které stejně neměly potřebný efekt. Téměř okamžitě se dostavil výsledek a já zelený nápoj si nazvala nápojem lásky. No, to proto, že jsem si ho zamilovala a moje trávení taky.

Časem jsem zjistila, že různá balení mají různou chuť, což bylo zajímavé zpestření a naučilo mě i flexibilitě v přijímání věcí. Vysvětlím to - člověk si zvyká na nové věci nejen v okolí, ale i uvnitř, dle starého okřídleného jak nahoře, tak dole, jak uvnitř, tak venku.

Miluji pití tohoto zeleného skvostu, je pro mě moc důležitý a v době koronaviru, kdy obě moje děti měli tu nemoc, já ji nedostala a to jsem byla v jednom bytě. Ano, strava zásaditá je stejně důležitá jako správné myšlenky, ne ty kyselé, ale veselé a protože právě ječmen obsahuje taky kromě hořčíku mnoho B vitamínů na nervovou soustavu, dává mi v dnešní době plné stresu pocit vyrovnanosti a radosti a to je dnes nadevše.

Tolik moje zkušenosti s tímto lahodným nápojem lásky, nápojem zdraví a štěstí.

Sylvie H.


Pan Karel došel k poznání, ke kterému někteří lidé nikdy nepřijdou ...

Zkušenost se zelenými potravinamiZdravím všechny příznivce zelených potravin! Mám 68 let. V roce 2018 jsem prošel reoperací kyčelního kloubu. Během čekání na operaci se můj zdravotní stav postupně proměňoval k horšímu. Velký problém byla chůze, neměl jsem chuť k jídlu a celkově jsem měl velký úbytek svalové hmoty. Po operaci jsem dostával mnoho léků.

Už v této době ve mně zrála myšlenka, jak po skončení léčby, organismus pročistit a udržovat v náležité formě. V mém soukromém výběru zvítězil Zelený obchod a jeho produkty. Ječmen aktif, spirulina aktif, chlorella aktif. Jedním z plusových bodů bylo, že prodávané produkty baští i majitel obchodu.

Zelené potraviny obsahují mnoho prospěšných látek pro lidský organizmus. Denní a dlouhodobý přísun přináší svoje výsledky. Zelené potraviny konzumuji dle doporučených dávek. Kromě zelených potravin jím pestrou stravu.

V této covidové době vaříme doma. Samozřejmě vaříme co máme rádi a pokud možno zdravě. Domácí strava a zimní měsíce mají na svědomí i malé zvýšení hmotnosti o celkem čtyři kila. Nevadí půjdou brzo dolů!

Nezapomínám ani na pohyb. Denně provozuji nordic walking. Dle záznamů v aplikaci, každý krok pomáhá, jsem ušel za rok 2020 - 5 894 Km. V kondici se udržuji i prací na chalupě a v zahradě.

Dobrý zdravotní stav potvrzují i lékařské zprávy z endokrinologie. Za dva roky se vylepšilo, na požadovanou úroveň, pět parametrů z původních šesti. V mém případě pomohly nejen zelené potraviny ale také změna životního stylu. Začít konzumovat zelené potraviny není nikdy pozdě.

Je s podivem, že tomuto rozhodnutí muselo předcházet řešení nestandardní životní situace.

Karel S.


 
Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.
 

Co o nás říkají naši spokojení zákazníci na Heuréka.cz:recenze Heuréka

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zboží.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zelený obchod na Facebooku
Zelený obchod na Instagramu
Zelený obchod na Youtube
Zelený obchod na Pinterestu
Kontaktní adresa

Zelený obchod, s.r.o.
Lipská 2444/4
Brno - Žabovřesky
616 00

IČ: 29269601
DIČ: CZ29269601

Logo
Bc. Petr Hornišer
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu

Ačkoliv obsahu informací publikovaných na těchto www stránkách jsme věnovali nejvyšší možnou pozornost, mají informace zde obsažené pouze informativní a obecný charakter vycházející ze subjektivních zkušeností jednotlivých uživatelů zelených potravin a z obecně dostupných informací. Zelený obchod, s.r.o. neodpovídá za správnost a úplnost informací, zejména ne takových, které byly převzaty z externích zdrojů, za jejich přesnost, včasnost ani úplnost, za důsledky spoléhání na tyto informace, ani za škodu eventuálně vzniklou v důsledku použití informací. Poskytnuté informace (prostřednictvím odpovědí na Váš dotaz nebo přímo informace zveřejněné na stránkách) v žádném případě nenahrazují osobní konzultaci s lékařem!

Pinterest
Zelený obchod, s.r.o. © 2008-2023
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz