Užíváním této webowé stránky souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek, analytické a remarketingové účely. více informací

+420 608 841 888
EN     DE     FR     IT        1 € = 25,00 Kč

KONTAKTY

Zelený obchod, s.r.o. Lipská 2444/4Brno - Žabovřesky 616 00 tel: +420 608 841 888
info@zelenyobchod.cz

NOVINKY

Pět tipů na posílení imunity našeho těla13.5.2020 Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto ...Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo22.3.2020 Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům. Mezinárodní den žen si připomínáme již více než 100 let5.3.2020 Mezinárodní den žen. Svátek opomíjený, svátek milovaný, svátek nenáviděný.

Co získáte?

Kompletní servis Ke každé objednávce zelených potravin získáte nezbytné informace k jedení ZP.
Poštovné zdarma Můžete získat doručení v ČR a na Slovensko ZDARMA - Stačí si objednat za více než 1699,- Kč / 68 €

Šejkr + lžička K první objednávce Ječmene (ať už Aktif nebo Green Ways) získáte jeden šejkr s přídavnou nádobkou v hodnotě 75,- Kč a také praktickou plastovou lžičku
šejkr na mladý ječmen a lžička na mladý ječmen

Magnetka na lednici Pokud budete mít v objednávce výrobek zn. Aktif, dostanete k objednávce jednou jednu magnetku ZDARMA. Najdete ji přibalenou v balíčku v obálce s fakturou. To už pak si nezapomenete dát zelené potraviny!
magnetka - Už jste si dnes dali zelené potraviny?
Potvrzení objednávky Každá objednávka potvrzena emailem nebo telefonicky nebo SMS.
Sledování objednávky Po odeslání objednávky obdržíte mailem či SMS číslo balíku pro jeho jednodušší sledování
Otázky & Odpovědi Na Vaše otázky, které se objeví, dostanete odpověď
Platba platební kartou a on-line bankovními převody Možnost zaplatit ihned platební kartou VISA, MasterCard, Diners nebo online bankovními převody.
Platby The Pay

Za kupóny a šeky Nakupte si zelené potraviny za kupony a šeky od společnosti Edenred, SODEXO a UP!
edenred
ticket restaurant edenred ticket compliments dárkový edenred
ticket benefits edenred ticket service edenred
sodexo
gastro pass sodexo dárkový pass sodexo
flexi pass sodexo vital pass sodexo
bonus pass sodexo
Up
Cheque Dejeuner stravenky
Cheque Dejeuner dárkový šek

13. 05. 2020

Pět tipů na posílení imunity našeho těla

Pět tipů na posílení imunity našeho těla

Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto, nebo právě proto bychom měli vědět, jak moc je posílení imunity pro naše tělo důležité. Dnes se podíváme na pětici tipů, jak posílit náš imunitní systém.

Pravidelné posílení imunity by měl provádět každý z nás v průběhu celého roku. Nestačí si po vánočních svátcích udělat detoxikační kůru nebo půst a myslet si, že vše bude opět v pořádku. Pravidelnost je při posilování imunity nesmírně důležitá.

budování, imunityObranyschopnost a imunita jsou v poslední době stále více skloňovaná slova, zvláště v souvislosti s nejrůznějšími chemickými doplňky stravy pro zvyšování imunity dýchacích či močových cest, imunity trávicí a vylučovací soustavy nebo celkové imunity. Přestože se neustále snažíme zobat tyto léky a užívat podpůrné doplňky, měli bychom vědět, že tajemstvím posílení imunity je pravidelná a dlouhodobá konzumace, třeba zelených potravin a také pravidelné a nenáročné dlouhodobé aktivity, třeba otužování, zdravý spánek, dýchání, chůze nebo nenáročné sportování.

Dlouhodobá konzumace na vitamíny a minerály bohaté stravy je prvním a správným krokem pro dlouhodobé posílení imunity. Co třeba vyzkoušet zelené potraviny, tedy mladý ječmen a chlorellu pyrenoidosu?

Proč právě zelené potraviny?

Třeba proto, že chlorella pyrenoidosa přispívá k posílení imunity tím, že naše tělo čistí od nebezpečných bakterií, virů a toxinů a také přináší kompletní řadu vitamínů B, C, D a další. Mladý ječmen poté naše tělo sytí. Sytí jej ohromným množstvím vitamínů (A, B1, B2, B3, B5, B6, C, E, K), minerálů (draslík, vápník, sodík, hořčík, fosfor, mangan, železo, zinek nebo bór), aminokyselin, betakarotenu či chlorofylu.


Co o nás říkají naši zákazníci na Heuréka.cz:

Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod

Velkou výhodou posílení imunity se zelenými potravinami je fakt, že zlepšení imunity je jejich přirozenou vlastností. Přidanou hodnotou zelených potravin jsou poté jejich další vlastnosti. Zelené potraviny zabraňují překyselení organismu, pomohou zlepšit stav naší kůže a pleti, můžeme s nimi efektivně hubnout, snižují hladinu cholesterolu, pomáhají i s očistou našich jater, zvyšují krvetvorbu atd.

K posílení imunity vede také zdravé otužování. Jak se správně otužovat? Otužování můžeme pojmout zeširoka. Nejde totiž pouze o sprchování studenou vodou. Svůj krevní oběh a svaly lze vycvičit také pravidelným pohybem na čerstvém vzduchu, saunováním, nebo správným oblékáním. S otužováním začněte postupně, vybudujte si z něho rituál a po otužování se zahřejte pomocí jednoduchých cviků. Ze začátku se vám to asi moc líbit nebude, ale po několika dnech či týdnech uvidíte v přímém přenosu, jak se vám budou společně se studenou sprchou vyplavovat Serotonin nebo-li "hormony štěstí". Zkuste to!

masáž, relaxaceVězte, že posílení imunity nebude nikdy tak efektivní, nedopřejete-li svému tělu dostatek spánku a fyzického i psychického odpočinku. Svému tělu uděláte dobře, podpoříte-li odpočinek například pomocí aromaterapie nebo relaxační hudby.

Stres. Dnes už všichni víme, nebo minimálně tušíme, že právě stres, úzkost či deprese hrají důležitou roli v náchylnosti k nejrůznějším onemocněním. Je tak nad světlo jasné, že k posílení imunity bude dobré se stresu a stresových situací vyvarovat. Jak na to? Zajděte si na masáž, vyzkoušejte jógu, minimálně dvakrát denně se zasmějte, využijte sílu bylinek pro uvolnění mysli, naučte se meditovat. Jsou to malé krůčky, které nás dovedou ke kýženému výsledku.

Naše pátá rada souvisí s tou předchozí. Buďte v pohodě! Uvidíte, že pozitivní myšlení, třeba v kombinaci s mlsáním zelených potravin, vám zvedne náladu, vykouzlí na tváři úsměv a zaručeně povede k dlouhodobému posílení imunity.

Začněte s posílením imunity ještě dnes!

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kupte si zelené potraviny!