Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Blog
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
12.03.2023
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
Spermidin někdy psáno jako Spermidine je přírodní látka, která patří do skupiny polyaminů a byl poprvé izolován v roce 1928 německým chemikem Ernestem... číst celé
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
09.02.2023
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
Mikrobiom je složitý a fascinující ekosystém prospěšných mikroorganismů, které žijí uvnitř i vně našeho těla. Tyto mikroorganismy tvoří naprostou větš... číst celé
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
14.10.2022
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
Ano, vím, vše vyvolává více otázek než odpovědí, ale ke všemu se dostaneme. Ještě bych možná k nadpisu dopsal ... zase snědl ... Jednou za čas, když n... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Zajímavosti o zelených potravinách
  3. Tongkat Ali a svaly bez posilování
13.03.2021

Tongkat Ali a svaly bez posilování

Tongkat Ali a svaly bez posilování

Karolína je skvělá, nejen že se podělila o zkušenost se zelenými potravinami a anorexií a bulimií, ale také chtěla zkusit Tongkat Ali. Se svou zkušeností překvapila i nás.

Napadlo mě, jak pomoct ostatním užívat Tongat. Nepsala bych to, kdyby to na mě nemělo účinky. Ale pamatuji si dobu před 20ti lety, kdy jsem na každém kousku svalu musela v posilovně makat aspoň 2 měsíce (teď už mě cvičení nebaví, jen žiju zdravě a jím zelené potraviny Aktif). Tongkat beru už 2 měsíce a jsem překvapená, jak se mi začaly rýsovat svaly, hlavně na ramenou, zádech. Stehnech a na rukou). Jo, ještě musím přidat jednu zkušenost - po 5ti letech jsem zapnula kolem lýtek kozačky, které dosud dělaly jen "ozdobu" v botníku.

Vím, že tabletky obsahují testosteron, takže kdybych to jako žena - přeháněla, nemuselo by to dopadnout dobře (např. knírek pod nosem, víc ochlupení atd.), ale už měsíc beru 1 tabletu denně a vidím velký vizuální posun na mých svalech. Je možné, že to tak funguje? Fakt to nechápu, ale z radostí obětuji 350 Kč za nový zip na kabátu, který jsem už 5 let neoblékla.

Jsem zdravotnice, takže na hubnutí znám jediný způsob: míň jíst a k tomu cvičit, aby váha mizela z tuků a ne ze svalů (Zatěžované svaly bílkoviny nepustí, prostě svaly jsou rychlejší zdroj energie pro zatížený organismus, než tuk). Ale zelené potraviny jsou pohodlnější, přesně jak jsem o tom psala ten článek o anorexii a bulimii - žere to tuky i když se nehýbu. (z medicínského hlediska to fakt nechápu, ještě zabádám ve vědeckých knížkách a na netu)  Ale ten Tongkat je fakt naprosto super. Můžu mluvit jen ze strany žen, ale fakt po měsíci moje ruce vypadají jinak - mám na deltovém svalu  3 čárky mezi třemi hlavicemi svalu. Ale opravdu jsem necvičila!!! Taky stehna se začínají ukazovat trojitě - triceps a kvadriceps) (vidím to, když si sednu na WC), tuk zmizel.

Je mi jasné, že nejdůležitější pro všechny je chlorela, spirulina a ječmen. Ale když chce někdo vypadat tak, jako by ob den chodil do posilovny, tak by měl používat i ten Tongkat Ali Aktif.

Píšu toto všechno jen ze své osobní zkušenosti, jako zdravotnice pro to vysvětlení opravdu nemám. Prostě to funguje a hlavně že to funguje, jsem za to ráda. Rozhodně mi stojí za to si zelené potraviny kupovat dál.

U mužů dávkování neznám, ale majitel zeleného obchodu Vám rád poradí, mám zatím zkušenost, pan majitel je ochotný.
S pozdravem 
Karolína

Co o nás říkají naši spokojení zákazníci na Heuréka.cz:recenze Heuréka

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zboží.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zelený obchod na Facebooku
Zelený obchod na Instagramu
Zelený obchod na Youtube
Zelený obchod na Pinterestu
Kontaktní adresa

Zelený obchod, s.r.o.
Lipská 2444/4
Brno - Žabovřesky
616 00

IČ: 29269601
DIČ: CZ29269601

Logo
Bc. Petr Hornišer
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu

Ačkoliv obsahu informací publikovaných na těchto www stránkách jsme věnovali nejvyšší možnou pozornost, mají informace zde obsažené pouze informativní a obecný charakter vycházející ze subjektivních zkušeností jednotlivých uživatelů zelených potravin a z obecně dostupných informací. Zelený obchod, s.r.o. neodpovídá za správnost a úplnost informací, zejména ne takových, které byly převzaty z externích zdrojů, za jejich přesnost, včasnost ani úplnost, za důsledky spoléhání na tyto informace, ani za škodu eventuálně vzniklou v důsledku použití informací. Poskytnuté informace (prostřednictvím odpovědí na Váš dotaz nebo přímo informace zveřejněné na stránkách) v žádném případě nenahrazují osobní konzultaci s lékařem!

Pinterest
Zelený obchod, s.r.o. © 2008-2023
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz