Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 700,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Blog
Kyselina gama-linolenová, aneb léčivý rostlinný olej
14.07.2020
Kyselina gama-linolenová, aneb léčivý rostlinný olej
O nenasycených mastných kyselinách jsme toho již mnoho slyšeli. Z médií se neustále dozvídáme, jak prospěšné našemu tělu jsou nenasycené mastné kyseli... číst celé
Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů
10.06.2020
Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů
Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a schopnost zachránit lidský život, nebo lidský život vzít. Bakterie a vir... číst celé
Pět tipů na posílení imunity našeho těla
13.05.2020
Pět tipů na posílení imunity našeho těla
Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto, nebo právě proto bychom měli vědět, jak moc je po... číst celé
Zobrazit všechny články

Novinky strana 6


Jak zdolat migrénu se zelenými potravinami?

06.09.2017 11:09
Provázejí vás časté a nesnesitelné bolesti hlavy? Jsou vaše obtíže doprovázeny mžitky před očima, nevolností či zvracením? Potřebujete několik dní na to, abyste mohli znovu fungovat? Možná máte migrénu neboli onemocnění, které během života postihne každého druhého člověka. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Zelené potraviny pomáhají i psům, kočkám, morčatům, králíkům, ale i koním, prostě zvířatům

21.06.2017 22:48
O tom, že jsou chlorella pyrenoidosa, mladý ječmen a spirulina platensis prospěšné pro naše tělo, asi již víte. Ovšem, jsou zelené potraviny vhodné také pro zvířata, pro naše čtyřnohé miláčky nebo chovný dobytek? Zelené potraviny pomáhají i psům, kočkám, morčatům, králíkům, ale i koním ... Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Nejzdravější doping na světě. Zelené potraviny jsou skvělé pro sportovce!

21.06.2017 21:35
Ať už jste vrcholoví či amatérští sportovci, jistě víte, jak důležitou roli při sportování hraje výživa a pitný režim. Nesmíme zapomenout ani na podpůrnou pomoc vitamínů, spalovačů tuků, doplňků stravy nebo dalších uměle vyráběných preparátů na zlepšení naší výkonnosti. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Zelené potraviny nejen na Zelený čtvrtek aneb zdraví po celý rok

13.04.2017 01:21
Pradávná lidová pověra tvrdí, že konzumace zelených potravin na Zelený čtvrtek nám přinese celoroční zdraví. Říká se, že na každém šprochu je pravdy trochu. A v tomto případě to platí dvojnásob. Konzumace zelených potravin, a to nejenom na Zelený čtvrtek, působí blahodárně na naše tělo i mysl. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Víte jak doplnit energii a vyčistit organismus po zimě?

09.03.2017 11:56
Začátek jara a konec náročného zimního období s sebou přináší nejenom časté oblevy, ale i vlnu chřipkových epidemií, nachlazení, malátnost, podrážděnost, nedostatek vitamínů, minerálů či živin. Ideálními prostředky na doplnění energie jsou ... ale to už si přečtěte v novém článku. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Valin je aminokyselinou síly a zdravého myšlení

09.03.2017 10:04
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Valin je aminokyselinou síly a zdravého myšlení. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Tyrosin je aminokyselinou poplachu i prevence

20.01.2017 14:34
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Tyrosin je aminokyselinou poplachu i prevence. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Na co si dát pozor, při výběru zelených potravin - mladého ječmene, chlorelly a spiruliny?

26.11.2016 14:19
O zelených potravinách, tedy mladém ječmeni, chlorelle a spirulině jste už asi slyšeli. Vždyť právě zájem o tyto potraviny svědčí o jejich oblibě. Avšak, jak si vybrat ty nejlepší zelené potraviny z široké palety výrobků? Nač si dát pozor, při jejich rozlišování? Proč se zajímat o informace uvedené na etiketě či stránkách výrobce? Na tyto i další otázky dostanete odpověď v novém článku - Na co si dát pozor, při výběru zelených potravin - mladého ječmene, chlorelly a spiruliny? Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Tryptofan je aminokyselinou dobré nálady

26.11.2016 14:16
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Tryptofan je aminokyselinou dobré nálady. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Posíláme Vám zelené potraviny po celé Evropě - na Slovensko od 39,- Kč, Maďarsko, Německo, Polsko, Rakousko, Rumunsko od 59,- Kč

25.11.2016 20:32
Stále více máte zájem o zelené potraviny i v zahraničí a my jsme zapracovali na poštovném a výrazně jsme jej snížili. Poštovné do zahraničí: I u objednávek do zahraničí platí, že pokud je v objednávce více jak 1 balení zelených potravin, zaplatíme za Vás část poštovného a to ve výši 99,- Kč.

Luxusní zelená dárková krabice s mašlí jako dárkové balení

21.10.2016 17:11
Rádi byste darovali zelené potraviny jako dárek, ale nechce se vám s nimi dárkově balit? Máte možnost nechat si zabalit zelené potraviny jako dárek do luxusní zelené dárkové krabice s mašlí, vyplněné dřevitou vatou. Ideálně se do krabice vejdou dva produkty, jako Ječmen a Chlorella a to i se šejkrem. Najdete ji v části doplňkové zboží.

Když očkování nezabírá, vyhledejte přírodní formy antibiotik a očkujte zelenými potravinami

20.10.2016 00:39
Již několik let se hovoří o potřebnosti či síle očkování proti chřipce a virovým onemocněním. Máme však nějakou alternativu, jak vydržet nápor nemoci a přitom zůstat při síle a v dobré fyzické či psychické kondici? Ano, máme. Zelené potraviny obsahují tzv. chlorellin, považovaný za účinné přírodní antibiotikum. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Threonin zlepší naši náladu a imunitní systém

19.10.2016 22:45
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Threonin, který zlepší naši náladu a imunitní systém. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Strašák jménem borelióza. Jak zelené potraviny pomáhají při tomto onemocnění?

16.08.2016 22:10
Se stále se zvyšujícím výskytem klíšťat je bohužel spojeno i riziko, že se nakazíme obtížně léčitelnou Lymskou boreliózou. Pozor, toto onemocnění nesmíme zaměňovat s klíšťovou encefalitidou, proti níž existuje účinné očkování. Lymská borelióza, ač sama není smrtelným onemocněním, dokáže naše zdraví natolik poničit, že následné plné vyléčení je bojem s větrnými mlýny. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Serin je hedvábnou aminokyselinou

16.08.2016 22:07
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Serin je hedvábnou aminokyselinou. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Přidali jsme pro Vás další možnost přepravy - Kurýrní služba DPD

05.07.2016 20:21
Přidali jsme pro Vás další možnost přepravy - Kurýrní službu DPD, je to jediný kurýr v ČR, který Vám na hodinu přesně řekne, kdy přijede. To jste si přáli, tak tady to máte! Jo, balíček doveze DPD, ale na balíku bude informace i od Zásilkovny. Nebojte se, vše je v pořádku, jen nám Zásilkovna pomáhá s předáváním balíčku dopravci DPD.

Dna - když nemocí králů můžeme trpět všichni a jak s ní zatočit

17.06.2016 12:17
Dně nebo jinak pakostnici se od pradávna říkalo "nemoc králů". Souviselo to s tím, že právě králové, šlechta a vysoce postavení úředníci měli jako jedni z mála přístup ke každodenní konzumaci masa, uzenin, piva, vína a alkoholu. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Prolin vytváří základní stavební prvek pojivových tkání, třeba kolagen

17.06.2016 11:35
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Prolin vytváří základní stavební prvek pojivových tkání, třeba kolagen. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Se zelenými potravinami udržíte cholesterol na uzdě

18.05.2016 06:59
O cholesterolu je dnes slyšet pořád, že je špatný a ubližuje nám ... Je tomu skutečně tak? Jak Se zelenými potravinami udržíte cholesterol na uzdě si přečtěte v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Methionin funguje jako startér organismu

18.05.2016 06:52
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Methionin. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Lysin je univerzální a nepostradatelnou aminokyselinou, pomáhá s opary a vstřebáváním vápníku

19.04.2016 18:52
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Lysin. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Už jste se rozhodli pro sebe něco udělat?

19.04.2016 14:41
Rozhodnout se, že něco ve svém životě změním, je první krok. Tak ho pojďme udělat. Článek Už jste se rozhodli pro sebe něco udělat? ukáže směr, kterým je možné se ubírat. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Chlorella Ginkgo Aktif (Fresh) je zpět!

14.04.2016 18:37
poznámka od 3.2.2018 se jsou zelené potraviny Fresh od Zeleného obchodu pod novou značkou Aktif
Chlorella Ginkgo Aktif (Fresh) je zpět! Jak již staří Číňané věděli, Ginkgo především rozšiřuje cévy a tím zlepšuje průtok krve i těmi nejtenčími žilkami, díky tomu se zlepšuje zásobování těla kyslíkem a živinami.Pomáhá také zlepšovat koncentraci, snižovat zapomnětlivost, deprese a odolávat stresu.

Podle platné evropské legislativy se však takové informace považují za zdravotní tvrzení, které musí být věděcky dokázány, jinak se k výrobkům nesmí psát ... I když účinky Ginkga nebyly prokázané žádnou vědeckou studií, každý má možnost se řídit svým vlastním úsudkem nebo radami starých Číňanů ...


Zdravé zuby a svěží dech…? Se zelenými potravinami v klidu a pohodě

16.03.2016 07:36
Všechno se vším souvisí, nekvalitní strava, stres a objeví se zápach z úst, kazení zubů. Jak pomáhají zelené potraviny si přečtěte v novém článku. Se zelenými potravinami v klidu a pohodě. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Naše svaly rostou díky leucinu, který je v zelených potravinách

16.03.2016 07:28
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Leucin. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kyselina glutamová má na starosti odpadové hospodářství našeho těla

15.02.2016 22:05
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Kyselina glutamová. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Zelené potraviny jako efektivní způsob boje proti akné

15.02.2016 22:00
Zelené potraviny a akné, patří mezi další velmi časté dotazy. Jak pomáhají zelené potraviny s akné si přečtěte v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Zelené potraviny a alergie

16.01.2016 16:35
Zelené potraviny a alergie, patří mezi velmi časté dotazy. Jak pomáhají zelené potraviny s alergiemi si přečtěte v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kyselina asparagová - Nezastupitelný nosič minerálů a zlepšovák paměti

16.01.2016 16:30
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Kyselina asparagová - Nezastupitelný nosič minerálů a zlepšovák paměti. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Příběh Barbary Moore, aneb když za zelené potraviny hovoří činy

08.12.2015 01:59
Před nějakou domu jsme si mohli přečíst článek o Ann Wigmore a Viktoru Kulvinskasovi, dnes je připraven článek o dalším průkopníkovi, tedy spíše průkopnici zelených potravin - Barbaře Moore. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Další strana - novější novinky

Předchozí strana (5) - starší novinky

Novinky z našeho blogu

Kyselina gama-linolenová, aneb léčivý rostlinný olej
14.07.2020
Kyselina gama-linolenová, aneb léčivý rostlinný olej
O nenasycených mastných kyselinách jsme toho již mnoho slyšeli. Z médií se neustále dozvídáme, jak prospěšné našemu tělu jsou nenasycené mastné kyseli... číst celé
Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů
10.06.2020
Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů
Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a schopnost zachránit lidský život, nebo lidský život vzít. Bakterie a vir... číst celé
Pět tipů na posílení imunity našeho těla
13.05.2020
Pět tipů na posílení imunity našeho těla
Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto, nebo právě proto bychom měli vědět, jak moc je po... číst celé
Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo
22.03.2020
Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo
Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a z... číst celé

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zboží.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zelený obchod na Facebooku
Zelený obchod na Instagramu
Kontaktní adresa

Zelený obchod, s.r.o.
Lipská 2444/4
Brno - Žabovřesky
616 00

IČ: 29269601
DIČ: CZ29269601

Logo
Bc. Petr Hornišer
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu

Ačkoliv obsahu informací publikovaných na těchto www stránkách jsme věnovali nejvyšší možnou pozornost, mají informace zde obsažené pouze informativní a obecný charakter vycházející ze subjektivních zkušeností jednotlivých uživatelů zelených potravin a z obecně dostupných informací. Zelený obchod, s.r.o. neodpovídá za správnost a úplnost informací, zejména ne takových, které byly převzaty z externích zdrojů, za jejich přesnost, včasnost ani úplnost, za důsledky spoléhání na tyto informace, ani za škodu eventuálně vzniklou v důsledku použití informací. Poskytnuté informace (prostřednictvím odpovědí na Váš dotaz nebo přímo informace zveřejněné na stránkách) v žádném případě nenahrazují osobní konzultaci s lékařem!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Zelený obchod, s.r.o. © 2008-2020
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz