Užíváním této webowé stránky souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek, analytické a remarketingové účely. více informací

+420 608 841 888
EN     DE     FR     IT        1 € = 25,00 Kč

KONTAKTY

Zelený obchod, s.r.o. Lipská 2444/4Brno - Žabovřesky 616 00 tel: +420 608 841 888
info@zelenyobchod.cz

NOVINKY

Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů10.6.2020 Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a ...Pět tipů na posílení imunity našeho těla13.5.2020 Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto ...Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo22.3.2020 Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům.

Co získáte?

Kompletní servis Ke každé objednávce zelených potravin získáte nezbytné informace k jedení ZP.
Poštovné zdarma Můžete získat doručení v ČR a na Slovensko ZDARMA - Stačí si objednat za více než 1699,- Kč / 68 €

Šejkr + lžička K první objednávce Ječmene (ať už Aktif nebo Green Ways) získáte jeden šejkr s přídavnou nádobkou v hodnotě 75,- Kč a také praktickou plastovou lžičku.
šejkr na mladý ječmen a lžička na mladý ječmen

Magnetka na lednici Pokud budete mít v objednávce výrobek zn. Aktif, dostanete k objednávce jednou jednu magnetku ZDARMA. Najdete ji přibalenou v balíčku v obálce s fakturou. To už pak si nezapomenete dát zelené potraviny!
magnetka - Už jste si dnes dali zelené potraviny?
Potvrzení objednávky Každá objednávka potvrzena emailem nebo telefonicky nebo SMS.
Sledování objednávky Po odeslání objednávky obdržíte mailem či SMS číslo balíku pro jeho jednodušší sledování.
Otázky & Odpovědi Na Vaše otázky, které se objeví, dostanete odpověď.
Certifikovaný e-shop Jsme certifikováni jako přátelský e-shop České pošty.
Certifikovaný e-shop - Přátelský e-shop České pošty

Platba platební kartou a on-line bankovními převody Možnost zaplatit ihned platební kartou VISA, MasterCard, Diners nebo online bankovními převody.
Platby The Pay

Za kupóny a šeky Nakupte si zelené potraviny za kupony a šeky od společnosti Edenred, SODEXO a UP!
edenred
ticket restaurant edenred ticket compliments dárkový edenred
ticket benefits edenred ticket service edenred
sodexo
gastro pass sodexo dárkový pass sodexo
flexi pass sodexo vital pass sodexo
bonus pass sodexo
Up
Cheque Dejeuner stravenky
Cheque Dejeuner dárkový šek

Novinky strana 5


Isoleucin, aneb aminokyselina síly a odolnosti

08.12.2015 01:55
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Isoleucin, aneb aminokyselina síly a odolnosti. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Histidin je semaforem našeho zdraví

11.11.2015 19:21
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Histidin. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Jaký ideální dárek k Vánocům? Všichni si přejeme zdraví ... a to jsou i zelené potraviny

05.11.2015 23:37
Přemýšlíte o tom, Jaký ideální dárek k Vánocům? Všichni si přejeme zdraví ... a to jsou i zelené potraviny. Zelené potraviny jsou zdraví zabalené v krabičce a jsou ideálním dárkem na Vánoce pro naše blízké. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Je Chlorella vhodná pro děti?

14.10.2015 18:39
Velmi často se ptáte, jestli je Chlorella vhodná pro děti a jak ji dětem dávkovat, nebo jakým fíglem jim ji dát, aby jsi bez obav snědly. Na tyto otázky najdete odpovědi v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Viktoras Kulvinskas se stal otcem vitariánství a raw stravování

13.10.2015 00:53
Před nějakou domu jsme si mohli přečíst článek o Ann Wigmore, dnes je připraven článek o jejím prvním žákovi a tím byl Viktoras Kulvinskas. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Glycin je prazákladní aminokyselinou, která je i ve vesmíru

13.10.2015 00:49
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Glycin je prazákladní aminokyselinou, která je i ve vesmíru. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Enzymy představují život

12.09.2015 00:19
Jedny z opravdu veledůležitých látek - Enzymy, které představují život. Bez nich bychom nebyli. K čemu je potřebujeme, kde se dají enzymy najít? To vše se dovíte v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Fenylalanin, aminokyselina dobré nálady a když mozek zastaví chuť k jídlu

11.09.2015 23:45
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Fenylalanin. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Ann Wigmore - příběh propagátorky zelených potravin

11.08.2015 17:20
Kdo se zasloužil o propagaci zelených potravin, přesněji mladého ječmene? Ann Wigmore. Přečtěte si v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Cystein a Cystin jsou aminokyseliny, které bojují proti zánětům a oxidačnímu stresu

11.08.2015 16:10
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Cystein a Cystin jsou aminokyseliny, které bojují proti zánětům a oxidačnímu stresu. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Zelené potraviny fungují i proti spáleninám či popáleninám a také jako prevence

10.07.2015 15:49
Léto v plném proudu, horka už jsme zažili a ještě asi zažijeme a tak se určitě bude hodit informace, jak Zelené potraviny fungují i proti spáleninám či popáleninám a také jako prevence. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Nově přeložená videa o Chlorelle pyrenoidose

21.06.2015 16:23
V nově přeložených videiích o Chlorelle pyrenoidose, se dovíte, jak se chorella vyrábí a co všechno Vám může přinést do života. Chlorella pyrenoidosa potřetí Chlorella pyrenoidosa počtvrté. Najdete je v části Audio a Video.

Arginin zvyšuje naši sílu i plodnost

17.06.2015 00:10
Další z řady aminokyselin, které najdeme v zelených potravinách je Arginin. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Alanin je energickou aminokyselinou, která pomůže našemu srdci, buňkám a svalům

10.06.2015 18:14
Výpis aminokyselin je u zelených potravin docela dost dlouhý, ale podle názvu se dá dost těžko poznat, co která dělá a k čemu ji potřebujeme. Takže v našem novém seriálu se na každou z nich detailněji podíváme. Dnes je první na řadě - Alanin. Přeji Vám příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Uzdraven odšťavenou ječmennou trávou: 74letý muž s rakovinou dokazuje lékařský omyl

10.06.2015 17:51
Ptáte se jestli existuje někdo, komu opravdu zelené potraviny pomohly. Dnes Vám přinášíme příběh člověka, nad kterým lékaři zlomili hůl ... protože se rozhodl léčit pomocí odšťavené ječmenné trávy. Ten člověk se jmenuje Danny McDonald a žije v Irsku, přečtěte si jeho příběh. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Nová Souprava na měření pH moči a slin v plastovém obalu 90ks testovacích pH proužků velmi jemná stupnice

03.06.2015 23:39
Nové výhodné balení prvotřídních papírových proužků na měření pH moči a slin. Velmi jemná stupnice jak v kyselé oblasti (pH nižší než 7), tak v alkalického oblasti (nad pH 7). Běžně se používá k testování moči a slin, nabízí snadno čitelné výsledky. pH v těle by mělo být mezi 7.2-7.4 pH. Namočte, počkejte 15 sekund, srovnejte se stupnicí. Vzorník barev na etiketě má hodnoty pH: [4,5] [5,0] [5,5] [5,75] [6,0] [6,25] [6,5] [6,75] [7,0] [7,25] [7,5] [8,0] [8,5] [9,0] Jedno balení obsahuje 90ks klasických jednorázových testovacích pH proužků.

Nová keramická dóza na Chlorellu pyrenoidosu a Spirulinu platensis

03.06.2015 23:26
poznámka od 3.2.2018 se jsou zelené potraviny Fresh od Zeleného obchodu pod novou značkou Aktif
Naše paní keramička pro Vás připravila novou keramickou dózu. Keramická dóza na Chlorellu pyrenoidosu (ať už Aktif (Fresh) nebo Green Ways) a také Spirulinu platensis, dóza je glazovaná a má deklík. Do dózy se vejde cca 600-800 tablet. Pěkná a funkční dekorace. Může se mýt v myčce.

Přidali jsme pro Vás další možnost přepravy - Zasilkovna.cz a také jsme snížili cenu za poštovné!

02.06.2015 02:23
Přidali jsme pro Vás další možnost přepravy - Zásilkovnu, která má k dnešnímu dni 323 poboček, In Time má 148 poštomatů (ČR+SR) a Česká pošta má více jak 3100 poboček. Takže jsme schopni Vám zboží doručit až na víc jak 3500 poboček/míst + adresy České republice a celé Evropě. Také jsme snížili pro Vás poštovné, teď je za 99,- Kč. Samozřejmě i nadále platí, že pokud máte v objednávce více jak jedno balení zelených potravin, máte poštovné zdarma!

Otcem zeleného mladého ječmene je Dr. Charles Franklin Schnabel

12.05.2015 21:35
Kdo objevil zelený mladý ječmen? Kdy byl objeven zelený mladý ječmen? Asi se bude divit, že jedo dnešní známé podoby se dostal až na začátku 20. století. Objevitelem byl Dr. Charles Franklin Schnabel. Jak se mu to všechno povedlo? Přečtěte si v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Beta karoten - prevence před slunečními paprsky i nádorovým onemocněním

12.05.2015 20:38
Betakaroten, co je zač? Potřebujeme ho? K čemu slouží? Je pro nás prospěšný a co se děje, když se nám ho nedostává? V jakých potravinách můžeme betakaroten najít? Přečtěte si nový článek. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Zelená lékárna - zelené potraviny jako přírodní medikamenty

02.04.2015 12:01
Trápí Vás nějaké zdravotní problémy a první co Vás napadne je něco z klasické lékarny? A co takhle zelená lékarna? Co to je a co v ní najdete si přečtěte v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Vitamín K - prevence proti krvácení i osteoporóze, najdeme ho bohatě v zelených potravinách

02.04.2015 11:55
Věděli jste, že jsou tři Vitamíny K? K čemu slouží, proč ho tělo nutně potřebuje a kolik bychom ho měli denně zbaštit? To vše si přečtěte v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Jak zhubnout se zelenými potravinami?

30.03.2015 09:21
Po zimě vždy tak nějak zjistíme, že jsme něco málo přibrali. No, ale jak přebytečná kila shodit s rozumem? Základem jsou bílkoviny a ty můžete najít třeba v zelených potravinách. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Interferony a jejich účinek na lidský organismus

07.12.2014 00:12
Interferony, velmi zvláštní lékařské označení něčeho, co potřebujeme, ale není to příliš vidět. Tedy vše důležité a zajímavé si přečtěte v novém článku o Interferonech alfa, beta a gama. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Co znamená zelená barva, která je tak typická pro zelené potraviny?

07.12.2014 00:11
Zelená barva je úzce spjata se zelenými potravinami, pojďme si o ní něco přečíst v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Máme tu o něco větší produkty Chlorella Green Ways a Ječmen Green Ways s trošku jiným složením

06.12.2014 09:39
Od 1.12.2014 máme pro Vás v nabídce nové balení produktů Green Ways, jsou trošku větší a mají trošku jiné složení např. zmizely informace o Vlhkosti, popelu, stravitelnosti, CFG, DNA/RNA, chlorofylu a některé hodnoty se zaokrouhlily ... Ječmen Green Ways 250g, Chlorella Green Ways 330g

10 důvodů, proč nakupovat právě na www.ZelenyObchod.cz

08.11.2014 02:22
V poslední době se na internetu objevují desítky různých prodejců zelených potravin, jejichž jediným cílem je své produkty prodat za každou cenu. Proč internetový e-shop www.ZelenyObchod.cz je jiný, než konkurence? Proč kontrolujeme cestu surovin? Proč se důkladně seznamujeme se svými dodavateli? To si přečtěte v novém článku. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Druhy spirulin - Spirulina alga, Spirulina platensis, Spirulina manna, Spirulina azteca, Spirulina maxima, Spirulina pacific, Spirulina funiformis, Spirulina fusiformis

08.11.2014 02:14
Tak na trhu je hodně druhů spirulin, ale kde se všechny vzaly a jaký je mezi nimi rozdíl? To si přečtěte v novém článku. Přeji příjemné počtení. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Druhy chlorell - Chlorella vulgaris, Chlorella japan, Chlorella pyrenoidosa, Chlorella kessleri, Chlorella SP

08.11.2014 02:12
Kterou chlorellu vybrat? Odkud získal jeden druh chlorelly tři názvy? To si přečtěte v novém článku. Najdete jej v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Zelené potraviny za kupóny, šeky, passy a stravenky Edenred, SODEXO a chèque déjeuner - NOVĚ Bonus Pass

06.10.2014 23:00
Kupte si zelené potraviny a vyberte si, který kupón, šek, pass či stravenku chcete použít, můžete zaplatit i celou cenu. V případě placení kupóny, šeky, passy a stravenkami, preferuji osobní předání. Pokud jste zdaleka, můžete je zaslat poštou a to jako cenné psaní s dostatečným pojištěním, po...

Další strana (6) - novější novinky

Předchozí strana (4) - starší novinky