Užíváním této webowé stránky souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek, analytické a remarketingové účely. více informací

+420 608 841 888
EN     DE     FR     IT        1 € = 25,00 Kč

KONTAKTY

Zelený obchod, s.r.o. Lipská 2444/4Brno - Žabovřesky 616 00 tel: +420 608 841 888
info@zelenyobchod.cz

NOVINKY

Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů10.6.2020 Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a ...Pět tipů na posílení imunity našeho těla13.5.2020 Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto ...Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo22.3.2020 Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům.

Co získáte?

Kompletní servis Ke každé objednávce zelených potravin získáte nezbytné informace k jedení ZP.
Poštovné zdarma Můžete získat doručení v ČR a na Slovensko ZDARMA - Stačí si objednat za více než 1699,- Kč / 68 €

Šejkr + lžička K první objednávce Ječmene (ať už Aktif nebo Green Ways) získáte jeden šejkr s přídavnou nádobkou v hodnotě 75,- Kč a také praktickou plastovou lžičku.
šejkr na mladý ječmen a lžička na mladý ječmen

Magnetka na lednici Pokud budete mít v objednávce výrobek zn. Aktif, dostanete k objednávce jednou jednu magnetku ZDARMA. Najdete ji přibalenou v balíčku v obálce s fakturou. To už pak si nezapomenete dát zelené potraviny!
magnetka - Už jste si dnes dali zelené potraviny?
Potvrzení objednávky Každá objednávka potvrzena emailem nebo telefonicky nebo SMS.
Sledování objednávky Po odeslání objednávky obdržíte mailem či SMS číslo balíku pro jeho jednodušší sledování.
Otázky & Odpovědi Na Vaše otázky, které se objeví, dostanete odpověď.
Certifikovaný e-shop Jsme certifikováni jako přátelský e-shop České pošty.
Certifikovaný e-shop - Přátelský e-shop České pošty

Platba platební kartou a on-line bankovními převody Možnost zaplatit ihned platební kartou VISA, MasterCard, Diners nebo online bankovními převody.
Platby The Pay

Za kupóny a šeky Nakupte si zelené potraviny za kupony a šeky od společnosti Edenred, SODEXO a UP!
edenred
ticket restaurant edenred ticket compliments dárkový edenred
ticket benefits edenred ticket service edenred
sodexo
gastro pass sodexo dárkový pass sodexo
flexi pass sodexo vital pass sodexo
bonus pass sodexo
Up
Cheque Dejeuner stravenky
Cheque Dejeuner dárkový šek

08. 11. 2014

10 důvodů, proč nakupovat právě na www.ZelenyObchod.cz

10 důvodů, proč nakupovat právě na www.ZelenyObchod.cz

V poslední době se na internetu objevují desítky různých prodejců zelených potravin, jejichž jediným cílem je své produkty prodat za každou cenu. V čem je internetový e-shop www.ZelenyObchod.cz jiný, než konkurence? Proč kontrolujeme cestu surovin? Proč se důkladně seznamujeme se svými dodavateli? Na tyto i jiné otázky si odpovíme v tomto článku.

1) Zelené potraviny sami konzumujeme od roku 2008. Proto tak dobře známe jejich účinky

Rok 2008

Na jaře roku 2008 to vše začalo. Je to už pěkná řádka let, co jsme ochutnali svou první chlorellu, spirulinu i mladý ječmen. Jen díky dlouhodobému jezení jsme mohli dostatečně pochopit, jaké účinky zelené potraviny mají. Po zmírnění našich zdravotních obtíží, v podobě zlepšeného zažívání, zbavení se únavy, posílení imunitního systému či snížení nadváhy, jsme se podělili o skvělou zkušenost mezi kamarády a známými a ti chtěli zelené potraviny taky. Začali jsme provozovat obchod tak, jako bychom my sami byli zákazníky. To znamená, že vybíráme osvědčené výrobce, kteří zajistí nejlepší kvalitu zelených potravin. Dbáme také na širokou informovanost a rychlé doručení zásilky až domů.

2) Jsme přímí dovozci i distributoři. Suroviny kontrolujeme od jejich pěstování až po prodej.

Jak jste si asi všimli, Váš e-shop nabízí zelené potraviny značky Aktif. Právě pro Ječmen Aktif, Chlorellu Aktif, Spirulinu Aktif i Chlorellu Ginkgo Aktif jsme přímými dovozci a distributory. Jen tak zajistíme dokonalou kontrolu výrobků a snížíme též konečnou cenu.

Zelený OKVzhledem k tomu, že značka Aktif je naší privátní značkou, mohou se i naši zákazníci těšit na výhodnější ceny, kdy však o kvalitu rozhodně nepřicházejí. Rozdíl cen je dán tím, že distribuční řetězec výrazně zkracujeme, díky čemuž nemusíme platit dovozcům či obchodníkům.

Díky kontrole námi nabízených značek, mají naši zákazníci přehled o tom, co skutečně kupují. Dezintegrovanou, nebo-li narušenou chlorellu získáváme pouze z Taiwanu, kde jsou ideální klimatické podmínky pro její pěstování, stejně tak jako pro Spirulinu. Všechny výrobky poté obstály v testování kvality a nezávadnosti, díky čemuž dosáhly nejednoho ocenění.

Mladý ječmen je pouze z vyšťavené (vylisované) šťávy a ne z tzv. drceného sena, které na první pohled nerozeznáte. Ovšem po prvním loku je jasno.

3) Známe své zdroje. Jen nejkvalitnější výrobky neobsahují pojiva, konzervanty či barviva

S dokonalou kontrolou kvality surovin souvisí i složení námi nabízených zelených potravin. Jen díky pečlivé kontrole, certifikátům kvality a renomovaným pěstitelům zajistíme nejkvalitnější výrobky, které nebudou obsahovat žádná pojiva, plniva, konzervany či barviva.

Značka Aktif je hodnocena hned několika institucemi, kterUSA a Taiwané potvrzují její nejvyšší kvalitu. Byl jim například udělen prestižní certifikát taiwanského ministerstva zdravotnictví, který potvrzuje, že Chlorella přispívá k posílení imunitního systému a vytváří protilátky v séru IgG (Imunoglobulin B). Normy GMP (Good Manufacture Praktice) a SGS poté nesou záruku bezpečnosti potravin. Díky kvalitě prvního stupně, které tyto potravinové doplňky získaly, dostáváte pouze čisté zelené potraviny, plné vitamínů, minerálů či aminokyselin.

4) Uvádíme kompletní informace o složení a rozborech výrobků

Rozbory

Díky tomu, že nabízíme pouze výrobky té nejvyšší kvality, nebojíme se zveřejňovat kompletní a úplné složení. U každé zelené potraviny na stránkách internetového obchodu tak mimo jiné nalezneme informace o nutričních analýzách, o množství vitamínů a minerálů v jedné dávce nebo informace o způsobu zpracování zelených potravin. Mimo to zde najdeme i tabulky, v nichž si sami můžeme srovnat ječmeny, chlorelly, spiruliny, a to podle jejich složení, druhu, země původu, nebo ceny.

5) Na diskuzním fóru jsme odpověděli na více jak 700 otázek. Více jak tisícovka odpovědí k Vám doputovala prostřednictvím e-mailové komunikace

Nesmírně důležitou součástí dobrého internetového obchodu, zaměřeného na zdravé potraviny, by mělo být fungující diskuzní fórum.

Otazník a vykřičníkPřestože se nás v diskuzním fóru nejčastěji ptáte na otázky, týkající se správného dávkování, užívání, možnosti pomoci při léčení nejrůznějších obtíží, nezřídka kdy se setkáme i se složitými dotazy, které se týkají konkurenčních doplňků stravy a jejich negativních vlastností, účinků a reakcí. Vždy se však snažíme, poskytnout, možná co nejvěcnější odpovědi, získané na základě našich dlouholetých zkušeností i díky podpoře ze strany odborné veřejnosti.

O dobrém jménu Vašeho internetového obchodu i diskuzního fóra svědčí též fakt, že poměrně mnoho konkurenčních obchodníků se snaží si v diskuzním fóru vložit svou reklamu s odkazem na své internetové stránky. Četná návštěvnost, rychlé a jednoznačné odpovědi i přesah k dalším zdrojům dělají z Vašeho diskuzního fóra ideálního rádce pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco více, nejen o zelených potravinách. Kromě diskuzního fóra využíváme ke komunikaci se zákazníky i email nebo Live chat, tedy prostředky té nejrychlejší komunikace. No, už jste někdy zažili, že by Vám někdo poradil třeba v 23:00? No u nás je to celkem pravidlem.

6) K první objednávce ječmene dostáváte profi šejkr se sítkem a plastovou odměrkou zdarma


Šejkr Zelený obchod plus lžička

Prostě víme, jak obtížné je vidličkou rozmíchat ječmen v hrnečku, tedy spíše nemožné. a tak Vás nenecháme trápit a šejkr Vám s radostí dáme.Ke každému zákazníkovi přistupujeme tak, jako bychom sami byli zákazníci. Kromě rychlé komunikace, spěšné objednávky a pravdivých informací si samozřejmě chceme své zákazníky též hýčkat. Při první objednávce mladého Ječmene Aktif nebo Ječmene Green Ways od nás získáte zdarma profesionální plastový šejkr se sítkem a jednoduchým šroubovacím uzávěrem o objemu 300 ml. Kromě toho dostanete i praktickou plastovou lžičku, sloužící jako odměrka. Díky použití plastové lžičky zabráníme oxidaci mladého ječmene.

7) Zboží zasíláme do celé Evropy. Od Slovenska až po Island

EvropaDokonale zpracovaná logistika je jedním z hlavních předpokladů fungujícího e-shopu. Váš internetový obchod doručí zásilku kdykoliv a kamkoliv. Jestliže si v rámci ČR objednáte více než jedno balení zelených potravin, zaplatíme poštovné za Vás a Vy ho tak budete mít zdarma. K platbě můžete využít hned několik možností. Například platbu na účet, na dobírku, hotově při převzetí v Praze nebo Brně, platební kartu, i když tu jen v poštomatu nebo platbu pomocí kupónů, šeků a stravenek od společností Edenred, Sodexo a chèque déjeneur.

S našimi kurýry mohou Vaše zásilky putovat téměř po celém světě. Zelené potraviny jsme už posílali na Slovensko, do Holandska, do Velké Británie, Itálie, Francie nebo na Island. Pokud Vašemu kurýrovi neznepříjemní cestu velké vlnobití, husté sněžení či náhlý výbuch sopky Bárdarbunga může být zásilka na Islandu již za několik dnů a nejen na Islandu, prakticky kdekoliv na světě.

8) Uvádíme kompletní kontaktní údaje. Objednávky řešíme obratem

Kontaktní údaje„Webové stránky plné nepřesných a zavádějících informací, nedostatečná nebo žádná komunikace, nepřijaté objednávky, zapírání, krátká historie internetového obchodu či falešní zákazníci na nákupních vyhledávačích.“ Tak ne! My se k zákazníkům rozhodně chováme s úctou a radostí. Uvádíme na sebe kompletní kontaktní údaje, včetně informací o fakturační a kontaktní adrese, kde si můžete zelené potraviny vyzvednout. Za nápovědu jak se k nám dostat může posloužit též dopravní spojení, mapa i s GPS souřadnicemi. No a když se náhodou ztratíte, tak prostě zavolejte, donavigujeme Vás.

Všechny objednávky, dotazy a emaily řešíme obratem. Odpovídáme na ně ihned. Objednané zboží doputuje k Vám domů zpravidla do jednoho pracovního dne. Samozřejmě s ohledem na aktuální klimatické podmínky pak to mohou být i dva pracovní dny,. I kurýři jsou „zatím“ jenom lidé, což naznačuje, že i zde čas od času nastane chybička, jakmile se o ní dovíme, promptně komunikujeme se zákazníky i s kurýrní službou a snažíme se nalézt optimální řešení pro všechny strany.

9) Na facebooku máme více než 15 000 fanoušků, s nimiž rádi komunikujeme

facebook Zelený obchodNa sociální síti naleznete nejenom informace o novinkách ze Zeleného obchodu. Náš facebookový profil Vás upozorní na zajímavé články ze světa zelených potravin nebo na nabídku naučných knih či časopisů. To vše jsou důvody, proč si nás na facebooku našlo tolik uživatelů. Facebook je prostě rychlejší a snadnější forma komunikace pro Vás i pro nás. Některé věci jsou jen na facebooku a nejsou na stránkách obchodu, proto se vyplatí být naším fanouškem, pak už Vám neuteče žádná novinka.

10) V hodnocení nákupního vyhledávače Heureka jsme získali certifikát „Ověřeno Zákazníky“

Ověřeno zákazníkyZ hodnocení spokojenosti klientů vyplývá, že naprosto drtivá většina zákazníků dostala své zboží v pořádku, přičemž průměrná doba dodání činila něco přes 2 kalendářní dny. Jen díky takovéto spokojenosti ověřených zákazníků mohl Váš internetový obchod www.ZelenyObchod.cz dostat ocenění „Ověřeno zákazníky“. Vaše reakce na dotazníky Heureky opravdu čteme. Jsme rádi za pochvalu, případně i za konstruktivní podněty k vylepšení.

Na podání ruky a dané slovo věříme víc, než na dlouhé smlouvy. Co slíbíme, to splníme. Teď už víte, v čem je e-shop Zelený obchod lepší a proč v něm můžete s klidem nakupovat.


Co o nás říkají naši zákazníci na Heuréka.cz:

Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod

Zelené potraviny jako dárek, pro své zdraví nebo zdraví našich blízkých. Přejeme si hodně zdraví a štěstí, tak si dejme i to zdraví, kupte si zelené potraviny!

 

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kupte si zelené potraviny!