Užíváním této webowé stránky souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek, analytické a remarketingové účely. více informací

+420 608 841 888
EN     DE     FR     IT        1 € = 25,00 Kč

KONTAKTY

Zelený obchod, s.r.o. Lipská 2444/4Brno - Žabovřesky 616 00 tel: +420 608 841 888
info@zelenyobchod.cz

NOVINKY

Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů10.6.2020 Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a ...Pět tipů na posílení imunity našeho těla13.5.2020 Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto ...Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo22.3.2020 Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům.

Co získáte?

Kompletní servis Ke každé objednávce zelených potravin získáte nezbytné informace k jedení ZP.
Poštovné zdarma Můžete získat doručení v ČR a na Slovensko ZDARMA - Stačí si objednat za více než 1699,- Kč / 68 €

Šejkr + lžička K první objednávce Ječmene (ať už Aktif nebo Green Ways) získáte jeden šejkr s přídavnou nádobkou v hodnotě 75,- Kč a také praktickou plastovou lžičku.
šejkr na mladý ječmen a lžička na mladý ječmen

Magnetka na lednici Pokud budete mít v objednávce výrobek zn. Aktif, dostanete k objednávce jednou jednu magnetku ZDARMA. Najdete ji přibalenou v balíčku v obálce s fakturou. To už pak si nezapomenete dát zelené potraviny!
magnetka - Už jste si dnes dali zelené potraviny?
Potvrzení objednávky Každá objednávka potvrzena emailem nebo telefonicky nebo SMS.
Sledování objednávky Po odeslání objednávky obdržíte mailem či SMS číslo balíku pro jeho jednodušší sledování.
Otázky & Odpovědi Na Vaše otázky, které se objeví, dostanete odpověď.
Certifikovaný e-shop Jsme certifikováni jako přátelský e-shop České pošty.
Certifikovaný e-shop - Přátelský e-shop České pošty

Platba platební kartou a on-line bankovními převody Možnost zaplatit ihned platební kartou VISA, MasterCard, Diners nebo online bankovními převody.
Platby The Pay

Za kupóny a šeky Nakupte si zelené potraviny za kupony a šeky od společnosti Edenred, SODEXO a UP!
edenred
ticket restaurant edenred ticket compliments dárkový edenred
ticket benefits edenred ticket service edenred
sodexo
gastro pass sodexo dárkový pass sodexo
flexi pass sodexo vital pass sodexo
bonus pass sodexo
Up
Cheque Dejeuner stravenky
Cheque Dejeuner dárkový šek

19. 04. 2016

Už jste se rozhodli pro sebe něco udělat?

Už jste se rozhodli pro sebe něco udělat?

Udělat rozhodnutí o změně stravovacích návyků, celkové očistě organismu, hubnutí či zlepšení imunity není nejlehčí rozhodnutí. Zelené potraviny mají tu vlastnost, že šetrně a postupně zlepšují naší imunitu a zdraví, přičemž nám dodávají velké množství živin, vitamínů či minerálů. V tomto článku vyvrátíme předsudky o zelených potravinách, zjistíme, že Mladý ječmen je chutným nápojem a, že Chlorella pyrenoidosa není pouze módní záležitostí.

Onemocnění a jak se léčit se zelenými potravinamiŘíká se, že změna je život. Nicméně mnoho důležitých změn začíná až v době, kdy trpíme nějakým onemocněním, cítíme-li se zesláblí či fyzicky nebo psychicky unavení. Zelené potraviny představují účinný prostředek, jak začít se změnami, které nám budou přinášet lepší kondici i zdravotní stav.

O Mladém ječmeni se toho již mnoho napovídalo. Pravdou však zůstává, že právě Mladý ječmen obsahuje významné množství minerálních látek, vitamínů či aminokyselin. Tato kombinace látek je předurčena k povzbuzení našeho organismu.

S Mladým ječmenem lze vyhrát boj proti překyselenému organismu

Mladý ječmen dále zdokonaluje činnost našeho mozku, zlepšuje krvetvorbu a činnost naší srdeční soustavy. Výjimečnost zelených potravin tkví také v tom, že obsahují chlorofyl neboli zelenou energii našeho světa. Díky tomu u Mladého ječmene pozorujeme i protizánětlivé účinky.


Co o nás říkají naši zákazníci na Heuréka.cz:

Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod

Mladý ječmen ale také pomáhá bojovat s překyseleným organismem neboli nerovnováhou v našem těle. Důsledkem stresu, nezdravého způsobu života, špatných stravovacích návyků či nerovnoměrné fyzické námahy dochází v našem organismu k překyselení. Dlouhodobě překyselený organismus má za následek vznik zánětů, ekzémů, osteoporózy, nadváhy, vznik imunitních problémů a v horších případech i cukrovky či rakoviny. Ideální řešení tkví v prevenci a podávání zásadotvorných potravin. Právě Mladý ječmen reprezentuje ideální doplněk pro nápravu překyseleného organismu.

Zelené potraviny zlepšují naší náladu. To je bonus, který nikde jinde nedostanete

Radost a úsměvZačátky pro každého, kdo se rozhodl ve svém životě něco změnit, bývají těžké. O to více pro člověka, který mění své stravovací návyky, zvyklosti, svůj život. I po psychické stránce nám mohou pomoci zelené potraviny, třeba právě Mladý ječmen. Ten, nejenomže povzbudí naše tělo, ale zlepší i náš spánek. Přidanou hodnotou ječmene je dostatečný obsah melatoninu a serotoninu, či jinak hormonů štěstí a klidného spánku.

Zatímco Mladý ječmen dodává našemu tělu potřebné látky pro znovunastartování činnosti lidského organismu, Chlorella pyrenoidosa nám pomáhá s očistou těla, přičemž z něj odvání jedy, toxiny, chemické látky či těžké kovy. Působí mimořádně pozitivně na střevní mikroflóru, respektive obnovuje její činnost.

Tenhle ječmen si u nás můžete koupit!

Ječmen Aktif

Ječmen Aktif
Mladý ječmen

Chlorellový růstový faktor aneb efektivní regenerace našeho těla

Chlorella Growth FactorO Chlorelle jste již asi slyšeli. Tato sladkovodní zelená řasa, obdařená velkým množstvím aminokyselin, chlorofylu a antioxidantů doslova dobývá svět. Mezi unikáty této řasy se řadí tzv. CGF faktor neboli Chlorellový růstový faktor. Tato zvláštní látka, vyskytující se pouze v Chlorelle, dokáže velice účinně regenerovat naše tkáně, snižovat množství nezdravých bakterií a tím tedy přispívat ke zlepšení celkové obranyschopnosti.

Zmiňme se ještě krátce o CGF faktoru, který dosahuje velké účinnosti nejenom při syntéze bílkovin, ale také v oblasti obnovy a růstu zdravé střevní mikroflóry. Právě zdravá střevní mikroflóra nám pomáhá při detoxikaci organismu a při ochraně našeho těla před civilizačními chorobami. CGF faktor vytváří v našich střevech prospěšné bakteriální kultury a zabraňuje tak vzniku plísní, infekcí či parazitů.

Chlorofyl jako prazáklad naší planety

Každá pozitivní změna postoje k životu by měla odvést špatné myšlenky, pocity, látky či záněty z našeho těla. Právě Chlorella pyrenoidosa se stává ideálním partnerem pro tuto detoxikaci našeho organismu. Mnozí z nás si možná řeknou, že žádné jedy v těle nemají. Nechci vás děsit, ale opak může být pravdou. Žijeme v době, kdy chemikálie a těžké kovy přijímáme nevědomky v jídle, v lécích, v barvách, lacích či vůních. Dlouhodobé vystavování našeho těla jedům, stresu a nezdravým potravinám vede ke vzniku civilizačních a nádorových chorob.

Chlorella pyrenoidosa snižuje riziko vzniku těchto onemocnění. Chlorella jako taková představuje nejbohatší zdroj chlorofylu na naší planetě. Díky chlorofylu se zvyšuje produkce hemoglobinu v těle, což má za následek rychlejší přenos kyslíku v našem těle a tím i efektivnější regeneraci našeho organismu.

Celková očista organismu s sebou přináší i některé negativní důsledky. Vylučováním toxinů dochází k přechodnému zhoršení kvality naší pokožky, vlasů či nehtů. Chlorofyl však tento stav vyrovnává, když blahodárně a preventivně působí při hojení ran, modřin nebo popálenin. Chlorofyl má i přirozené antioxidační či deodorační účinky.

Tuhle chlorellu si u nás můžete koupit!

Chlorella Aktif

Chlorella Aktif
Chlorella pyrenoidosa

Jestliže jsme se rozhodli zhubnout, rozhodně nám k dokonalému tělu pomůže konzumace další zelené potraviny, tentokrát Spiruliny platensis.

Příjemné hubnutí se Spirulinou platensis

metr, hubnutíneboli sladkovodní sinice je jednou z nejstarších forem života na Zemi. Kromě toho, že obsahuje velké množství vitamínů, omega mastných kyselin a chlorofylu, je významným zdrojem bílkovin. Bílkoviny v ní obsažené, mají tu vlastnost, že jsou neobyčejně rychle vstřebatelné v našem organismu. Jsou tak blahodárným nositelem proteinů, což využijí nejenom vyznavači vegetariánství, ale i sportovci nebo kulturisté. Právě díky této vlastnosti si Spirulinu platensis oblíbili i výživoví poradci, kteří tuto sinici doporučují jako přípravek k udržení štíhlé linie. Chceme-li hubnout a postupně měnit naše stravovací zvyklosti, stává se právě Spirulina ideální volbou.

Výjimečností Spiruliny platensis je například fakt, že obsahuje neobvykle vysoké množství vitamínu A nebo vitamínu B12. Vitamín A zlepšuje stav našich očí, pokožky, kostí, vlasů, zubů či nehtů. Kromě toho zvyšuje obranyschopnost a preventivně pomáhá před vznikem nádorových onemocnění. Naopak Vitamín B12 je prospěšný při činnosti nervové a srdeční soustavy, pomáhá při léčbě jater nebo slinivky břišní.

Stačí jednou kliknout a sami si můžete jednoduše srovnat produkty na trhu.

Srovná spirulin

Tuhle spirulinu u nás můžete koupit!

Spirulina Aktif

 

Spirulina Aktif
Spirulina platensis


Ať už jsme se rozhodli zhubnout před nadcházející letní sezónou nebo podstupujeme celkovou očistu svého organismu, můžeme využít pozitivních vlastností zelených potravin. Zelené potraviny nejsou pouhým moderním trendem, ale představují také prostředek, který dokáže pozvednout naše sebevědomí a dodá nám motivaci se sebou skutečně něco udělat.

Nevěříte? Tak to zkuste! V horším případě budete plni energie, síly a vitality. V lepším případě z vás zelené potraviny udělají nového člověka.

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kupte si zelené potraviny!