Užíváním této webowé stránky souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek, analytické a remarketingové účely. více informací

+420 608 841 888
EN     DE     FR     IT        1 € = 25,00 Kč

KONTAKTY

Zelený obchod, s.r.o. Lipská 2444/4Brno - Žabovřesky 616 00 tel: +420 608 841 888
info@zelenyobchod.cz

NOVINKY

Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů10.6.2020 Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a ...Pět tipů na posílení imunity našeho těla13.5.2020 Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto ...Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo22.3.2020 Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům.

Co získáte?

Kompletní servis Ke každé objednávce zelených potravin získáte nezbytné informace k jedení ZP.
Poštovné zdarma Můžete získat doručení v ČR a na Slovensko ZDARMA - Stačí si objednat za více než 1699,- Kč / 68 €

Šejkr + lžička K první objednávce Ječmene (ať už Aktif nebo Green Ways) získáte jeden šejkr s přídavnou nádobkou v hodnotě 75,- Kč a také praktickou plastovou lžičku.
šejkr na mladý ječmen a lžička na mladý ječmen

Magnetka na lednici Pokud budete mít v objednávce výrobek zn. Aktif, dostanete k objednávce jednou jednu magnetku ZDARMA. Najdete ji přibalenou v balíčku v obálce s fakturou. To už pak si nezapomenete dát zelené potraviny!
magnetka - Už jste si dnes dali zelené potraviny?
Potvrzení objednávky Každá objednávka potvrzena emailem nebo telefonicky nebo SMS.
Sledování objednávky Po odeslání objednávky obdržíte mailem či SMS číslo balíku pro jeho jednodušší sledování.
Otázky & Odpovědi Na Vaše otázky, které se objeví, dostanete odpověď.
Certifikovaný e-shop Jsme certifikováni jako přátelský e-shop České pošty.
Certifikovaný e-shop - Přátelský e-shop České pošty

Platba platební kartou a on-line bankovními převody Možnost zaplatit ihned platební kartou VISA, MasterCard, Diners nebo online bankovními převody.
Platby The Pay

Za kupóny a šeky Nakupte si zelené potraviny za kupony a šeky od společnosti Edenred, SODEXO a UP!
edenred
ticket restaurant edenred ticket compliments dárkový edenred
ticket benefits edenred ticket service edenred
sodexo
gastro pass sodexo dárkový pass sodexo
flexi pass sodexo vital pass sodexo
bonus pass sodexo
Up
Cheque Dejeuner stravenky
Cheque Dejeuner dárkový šek

15. 02. 2016

Zelené potraviny jako efektivní způsob boje proti akné

Zelené potraviny jako efektivní způsob boje proti akné

Máte problémy s akné? Přestože už dlouho nejste v pubertě, stále se u vás toto kožní onemocnění projevuje? Způsobuje vám akné velké psychické obtíže? Nezoufejte! Minimálně jednou asi každý z nás na vlastní kůži pocítil, jak nepříjemné může být akné. Ovšem existuje mocný přípravek, plný vitamínů, minerálů, živin či chlorofylu, který dokáže doslova zázraky. Tím přípravkem jsme měli na mysli právě zelené potraviny.

Skutečně efektivním způsobem v boji proti akné se stávají zelené potraviny. Zelené potraviny jdou za skutečnou příčinou našeho problému. Nejmocnějším bojovníkem proti akné jsou mladý ječmen a chlorella. Mladý ječmen blahodárně působí nejenom na nevzhledné vřídky, ale především na příčiny tohoto onemocnění, jakými jsou: překyselení organismu, záněty, bakteriální onemocnění atd. Pozadu nezůstává ani další zelená potravina, které našemu tělu dodávají velké množství chlorofylu, tak potřebného pro obnovu naší pokožky. Takovou potravinou je sladkovodní zelená řasa chlorella pyrenoidosa.

Estetické, sociální či psychické potíže jsou častým následkem problémů s akné

akné na kůžiBeďáky, jebáky, beďary. Tato a mnohá další označení získalo akné neboli jedno z nejběžnějších chronických onemocnění naší pokožky. Ze statistik na jedné straně vyplývá, že téměř každého člověka postihne akné minimálně jednou za život. Na druhé straně je právě akné považováno za znak lidského dospívání a puberty. Proč tedy tolik nenávisti a strachu? Akné totiž způsobuje záněty a hluboké jizvy, které nám často zůstávají i po odeznění tohoto problému. Druhotným následkem jsou taktéž psychické poruchy, deprese, malé sebevědomí a nejistota.

Co je to vlastně akné a jak vzniká? Akné neboli Acne vulgaris je onemocněním kůže, s nímž se nejčastěji setkáváme v období dospívání a puberty. Není ovšem vyloučeno, že se akné na naší pokožce objeví i v pozdějším věku. Samotné vřídky neboli odborně furunkly vznikají na základě zánětu vývodů mazových žláz. Projevem uzavření těchto žláz je hluboký kožní zánět, po němž na kůži zůstávají již zmíněné nevzhledné jizvy. Akné se nejčastěji vyskytuje v těch částech lidského těla, kde je velká hustota mazových a potních žláz nebo vlasových folikul. Tedy v obličeji, na ramenech, hrudníku či zádech.


Co o nás říkají naši zákazníci na Heuréka.cz:

Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod

Mladý ječmen a chlorella řeší samotnou podstatu těchto zdravotních obtíží

akné potvůrkyI v dnešní době plné moderních diagnostických metod existují rozpory v tom, jaké jsou hlavní příčiny vzniku této kožní nemoci. Jedna část odborníků se klaní k přesvědčení, že za akné mohou pouze dědičné předpoklady. Ty, společně s hormonální aktivitou zvyšují riziko výskytu akné u rodinných příslušníků. Další část spektra přisuzuje vznik akné kupříkladu zánětům a podrážděním kůže, stresu, výskytu bakterií a kvasinek, nesprávné životosprávě, lékům atd. Přestože existuje mnoho druhů lokální léčby akné, žádná z nich neposkytuje komplexní řešení vašeho problému. Tedy až na jednu výjimku. Tušíte správně, že se jedná o zelené potraviny v čele s mladým ječmenem a chlorellou.

Proč je právě mladý ječmen a chlorella ideálním bojovníkem proti akné? Jak jsme si již uvedli, příčiny našeho nemilého kožního problému mohou souviset s nesprávnou životosprávou, překyselením organismu, poruchou imunitního systému nebo s bakteriálním podrážděním pokožky. Chceme-li detoxikovat náš organismus, zabránit překyselení, dodat mu dostatek živin, vitamínů či minerálů musíme se především zaměřit na komplexní a preventivní opatření.

Po několikatýdenní ozdravné zelené kůře zaručeně poznáte rozdíl

Můžeme přemýšlet o nákupu nejrůznějších chemických preparátů na povzbuzení imunitního systému nebo dát přednost čistě přírodnímu mladému ječmeni s širokospektrými pozitivními účinky na náš organismus.

Mladý ječmen, stejně tak jako další zelené potraviny, působí od samotného jádra směrem k perifériím. Chlorella v prvních týdnech jezení čistí tělo a vyplavuje toxiny z lidského těla, což je známka správného působení tohoto jedinečného doplňku stravy. Po několikaměsíční kůře pak zcela jistě poznáme rozdíl. Naše pleť bude zdravá, přirozeně vláčná a hladká. Přidanou hodnotou poté bude i lepší kvalita samotné pokožky, vlasů či nehtů.
Mladý ječmen a chlorella navíc představuje revoluci ve stravování. Díky jeho konzumaci do těla dostáváme enzymaticky aktivní stravu, bohatou na biologicky aktivní látky, včetně velkého množství chlorofylu, aminokyselin, vitamínů A, B1, B2, B3, B5, B6, C, E, K, betakarotenu, kyseliny listové, vápníku, hořčíku, zinku, železa, fosforu, draslíku, sodíku atd.

Běžná povrchová pleťová péče se snaží řešit důsledek, nikoliv příčinu problému s akné

Mladý ječmen a chlorella tak díky svému složení zabraňují buněčnému stárnutí, zlepšují krev, působí blahodárně na stav naší pokožky, je probioticky aktivní, optimalizují stav krevních cukrů a cholesterolu v krvi, napomáhají při potížích s obezitou, zlepšují náš spánek i fyzickou či duševní koncentraci.
Nejrůznější masti, krémy či pleťové vody určené na odstraňování akné působí pouze na povrchové projevy tohoto dermatologického onemocnění. Nicméně skutečné příčiny nejsou schopny vyléčit. Komplexní přístup se tak stává jediným účinným řešením. Právě s ním nám pomohou zelené potraviny. Zlepší nejenom naši pleť, ale také celý náš organismus.

bez aknéČištění pleti, ale i celého našeho organizmu může probíhat ve vlnách, kdy dojde ke zlepšení stavu a může dojít opět ke zhoršení. To je ale jen dočasné, dojde opět ke zlepšení. Jen se nezalekněme očistných projevů a budeme velmi mile překvapeni.

S dědičností a genetikou si zelené potraviny neporadí. S následky toxického prostředí a nesprávné životosprávy již ano.

Mladý ječmen a chlorella představují jedinečný prostředek na pomoc při akné i dalších kožních onemocnění! A ještě jedna důležitá věc, nezapomínejme na pitný režim, aby se všechny nepořádky mohly z našeho těla vyplavit.

Není nic lepšího, než když víme, že lékem na akné zlepšíme nejenom stav své pokožky, ale i celého organismu!

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kupte si zelené potraviny!