Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
Blog
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
12.03.2023
Co je spermidin? Je spermidin zázračnou látkou pro zpomalení stárnutí?
Spermidin někdy psáno jako Spermidine je přírodní látka, která patří do skupiny polyaminů a byl poprvé izolován v roce 1928 německým chemikem Ernestem... číst celé
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
09.02.2023
Mikrobiom jako strážce našeho zdraví a pohody
Mikrobiom je složitý a fascinující ekosystém prospěšných mikroorganismů, které žijí uvnitř i vně našeho těla. Tyto mikroorganismy tvoří naprostou větš... číst celé
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
14.10.2022
Snědl jsem 1000 tablet chlorelly za 24 hodin
Ano, vím, vše vyvolává více otázek než odpovědí, ale ke všemu se dostaneme. Ještě bych možná k nadpisu dopsal ... zase snědl ... Jednou za čas, když n... číst celé
Zobrazit všechny články
  1. Úvod
  2. Zajímavosti o zelených potravinách
  3. Detoxikace organizmu aneb bojujeme proti jedům a toxinům v našem těle
07.04.2018

Detoxikace organizmu aneb bojujeme proti jedům a toxinům v našem těle

Detoxikace organizmu aneb bojujeme proti jedům a toxinům v našem těle

Přestože se v dnešní době stal pojem "detoxikace" módní záležitostí, očista našeho organizmu představuje preventivní prostředek pro boj s civilizačními chorobami, únavou či stresem. Ke skutečně efektivnímu odstranění jedů a toxinů nám pomohou zelené potraviny, zvláště pak Chlorella pyrenoidosa.

A kdy jindy začít s detoxikací, než na jaře když vysvitne sluníčko!

Je jaro!

Jedy reprezentují toxické látky, které mohou způsobit poruchy našeho organizmu. Jedy jsou známy jako lidstvo samo. Avšak již před 4 500 lety před naším letopočtem byly tyto látky používány jako součásti zbraní k usmrcení zvěře či protivníků. Přestože jedy mohou být jako zbraně používány i dnes, nezřídka kdy se stává, že tyto toxické látky přijímáme zcela přirozeně, tedy vědomě i nevědomě.

Jak příjemné by bylo, kdybychom žili v naprosto zdravém a čistém světě. Jedli bychom zdravé potraviny, automobily a průmyslové závody by produkovaly pouze čistý vzduch, léky by byly vyrobeny z přírodních látek a voda, oblečení nebo domy, v nichž žijeme, by neobsahovaly žádné stopy chemických látek, toxinů nebo jedů. Moderní doba však s sebou přináší i negativa, v podobě přirozeného výskytu toxických chemikálií, jedů, těžkých kovů, plísní atd.

Každý den jsme vystavováni nebezpečným jedům i toxinům

K otravě, která se často velmi plíživě dostává do našeho těla, stačí málo ... kontakt s kůží, vdech, pozření atp. Nebezpečí toxinů spočívá v jejich nesnadném odhalení a různorodých zdravotních obtížích. Toxiny a jedy mohou způsobovat poruchy centrální nervové soustavy na jedné straně, ale i nervozitu, stres, nespavost, kožní potíže či svalové problémy na straně druhé. Je lékařsky prokázáno, že jedy se podílejí na vzniku oxidativního stresu, který způsobuje poruchy imunitního systému. Jedy jsou karcinogenní, zvyšují výskyt kvasinek, plísní a nebezpečných bakterií v našem těle.

Co o nás říkají naši spokojení zákazníci na Heuréka.cz:recenze Heuréka

Jak proti jedům a toxinům účinně bojovat?

Třeba pomocí detoxikace neboli odstraněním toxických látek z našeho těla. Díky enormnímu znečištění našeho okolí těžkými kovy a jedy, je nutno provádět detoxikaci našeho těla opakovaně. Detoxikace nám nezlepší pouze náš imunitní systém a metabolismus, ale dodá nám energii a vitalitu.

Detoxikace pomocí Chlorelly pyrenoidosy představuje efektivní prostředek při boji proti toxinům

Chlorella Aktif

Existuje hned několik způsobu detoxikace. Některé metody, jako třeba uvolňování toxinů pomocí masáží, jsou známy již dlouhá staletí. Jiné, jako například používání infračervené sauny nebo peelingové terapie, jsou výdobytkem posledních let. Osvědčený a klinicky ověřený postup však spočívá v dlouhodobé očistné kůře, která pomáhá našim játrům, ledvinám, střevům, krvi i dalším orgánům.

V začátku detoxikace je bezpodmínečně nutné posílit vylučovací orgány, tedy játra a ledviny. Díky podávání zelených potravin, respektive Chlorelly pyrenoidosy je tato fáze rychlejší, než v případě očisty bylinami či jinými alternativními prostředky.

Druhá a nejdůležitější fáze spočívá v odbourání toxinů v našem tlustém střevě tak, aby nedocházelo ke zpětnému vstřebávání jedů do naší krve a opětovnému přemístění do, již detoxikovaných, jater. Zde nám opět vypomůže Chlorella pyrenoidosa. Tato sladkovodní řasa na sebe naváže všechny toxiny i jedy a vyloučí je z našeho těla. Poté je nutno odstranit toxiny i z našeho nervového systému, z tkání nebo z krevního řečiště.

Detoxikační metoda Dr. Dietricha Klinghardta spočívá v několikaměsíčním čistícím procesu, kdy se nejdříve zaměřujeme na očistu jater a ledvin, poté postupujeme k detoxikaci tlustého střeva, nervového a krevního systému. Naopak národní zdravotní asociace celostní medicíny se sídlem v USA (NIHAC) doporučuje rozdělit detoxikaci do čtyř fází, kdy po intenzivní měsíční kůře přejdeme k dlouhodobému dávkování.

Význam Chlorelly pyrenoidosy v léčbě následků otravy potvrzují i četné výzkumy

Chlorella Aktif tablety

Existuje hned několik analýz, které potvrdily schopnost Chlorelly, odvézt toxiny z našeho těla. Tým vědců pod vedením W. Atkinsona zjistil, že právě Chlorella pyrenoidosa je obdařena jedinečnými trojvrstvými buněčnými stěnami, které dokáží zachytit i ty nejmenší částice jedů a toxinů.

Toto tvrzení ostatně potvrdilo i další testování účinků Chlorelly pyrenoidosy, kdy bylo hlodavcům společně s touto řasou podáváno kadmium neboli toxický kovový prvek, vyskytující se například v akumulátorech, vodičích, antikorozních nátěrech atd. Žádné negativní účinky otravy kadmiem se u hlodavců neobjevily.

Doktor Ichimura prokázal pozitivní účinky Chlorelly pyrenoidosy na pacientech, kteří trpěli právě příznaky otravy kadmiem. Po čtyřiadvaceti dnech podávání Chlorelly se hladina kadmia v moči pacientů snížila sedmkrát, přičemž začaly mizet i obtíže spojované s otravou kadmiem.

Pozor na pesticidy či hnojiva!

Naše prostředí, v němž žijeme je ovlivňováno mnoha chemickými látkami, pesticidy, insekticidy a dalšími látkami, které mají zabránit přemnožení škůdců na rostlinách, jež poté konzumujeme. Ani důkladné omytí, očištění nebo převaření není schopno zničit všechny tyto látky. V médiích jsme jistě slyšeli výzvu o zastavení produkce tzv. PCB neboli polychlorbifenylů či jinak bezbarvých toxických látkách, používaných v zemědělství jako součást hnojiv a pesticidů. Přesto jsou tyto látky stále přítomné v našich tělech, včetně mateřského mléka.

Doktor Ueda zkoumal výkyvy toxicity u pacientů, kteří měli vysoký výskyt PCB. Po podání Chlorelly pyrenoidosy se zlepšil nejenom celkový zdravotní stav zkoumaných osob, ale také došlo snížení obsahu PCB.

Chlorella pyrenoidosa podobně působí i na další nebezpečné pesticidy, třeba na chlordekon, který se ještě před pár lety hojně používal jako ochrana před škůdci u banánovníků a citrusového ovoce. Tato látka má za následek poškození našeho nervového a imunitního systému, ale i reprodukčních funkcí. Studie Dr. Poreho ze Západovirginské univerzity i zde odhalila kladné působení Chlorelly pyrenoidosy na lidský organizmus, který byl vystaven působení této nebezpečné látky.

Jak už jsme si uvedli, tak Chlorella pyrenoidosa podporuje činnost našich jater a detoxikuje je. Detoxikace jater je neméně důležitá u dalších nebezpečných látek, které jsou běžnou součástí našich životů ... třeba u alkoholu. Některé výzkumy dokonce uvádějí, že Chlorella podávaná před konzumací alkoholu zmírňuje tzv. kocovinu neboli bolehlav. Vím to z vlastní zkušenosti :)

Nyní již víme, jak důležitá je detoxikace pro náš organizmus. A pokud se detoxikace skutečně stala i módní záležitostí, je to jenom dobře. Detoxikace nám pomůže nastartovat naše tělo i mysl a zbaví nás nebezpečných jedů a toxinů.

Detoxikujte s Chlorellou pyrenoidosou! A ještě dodám, že po vyčištění, je také vhodné tělo vyživit a to třeba Mladým ječmenem.

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zboží.cz - ověřené hodnocení obchodu Zelený obchod, s.r.o.
Zelený obchod na Facebooku
Zelený obchod na Instagramu
Zelený obchod na Youtube
Zelený obchod na Pinterestu
Kontaktní adresa

Zelený obchod, s.r.o.
Lipská 2444/4
Brno - Žabovřesky
616 00

IČ: 29269601
DIČ: CZ29269601

Logo
Bc. Petr Hornišer
Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu

Ačkoliv obsahu informací publikovaných na těchto www stránkách jsme věnovali nejvyšší možnou pozornost, mají informace zde obsažené pouze informativní a obecný charakter vycházející ze subjektivních zkušeností jednotlivých uživatelů zelených potravin a z obecně dostupných informací. Zelený obchod, s.r.o. neodpovídá za správnost a úplnost informací, zejména ne takových, které byly převzaty z externích zdrojů, za jejich přesnost, včasnost ani úplnost, za důsledky spoléhání na tyto informace, ani za škodu eventuálně vzniklou v důsledku použití informací. Poskytnuté informace (prostřednictvím odpovědí na Váš dotaz nebo přímo informace zveřejněné na stránkách) v žádném případě nenahrazují osobní konzultaci s lékařem!

Pinterest
Zelený obchod, s.r.o. © 2008-2023
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz