Užíváním této webowé stránky souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek, analytické a remarketingové účely. více informací

+420 608 841 888
EN     DE     FR     IT        1 € = 25,00 Kč

KONTAKTY

Zelený obchod, s.r.o. Lipská 2444/4Brno - Žabovřesky 616 00 tel: +420 608 841 888
info@zelenyobchod.cz

NOVINKY

Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů10.6.2020 Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a ...Pět tipů na posílení imunity našeho těla13.5.2020 Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto ...Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo22.3.2020 Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům.

Co získáte?

Kompletní servis Ke každé objednávce zelených potravin získáte nezbytné informace k jedení ZP.
Poštovné zdarma Můžete získat doručení v ČR a na Slovensko ZDARMA - Stačí si objednat za více než 1699,- Kč / 68 €

Šejkr + lžička K první objednávce Ječmene (ať už Aktif nebo Green Ways) získáte jeden šejkr s přídavnou nádobkou v hodnotě 75,- Kč a také praktickou plastovou lžičku.
šejkr na mladý ječmen a lžička na mladý ječmen

Magnetka na lednici Pokud budete mít v objednávce výrobek zn. Aktif, dostanete k objednávce jednou jednu magnetku ZDARMA. Najdete ji přibalenou v balíčku v obálce s fakturou. To už pak si nezapomenete dát zelené potraviny!
magnetka - Už jste si dnes dali zelené potraviny?
Potvrzení objednávky Každá objednávka potvrzena emailem nebo telefonicky nebo SMS.
Sledování objednávky Po odeslání objednávky obdržíte mailem či SMS číslo balíku pro jeho jednodušší sledování.
Otázky & Odpovědi Na Vaše otázky, které se objeví, dostanete odpověď.
Certifikovaný e-shop Jsme certifikováni jako přátelský e-shop České pošty.
Certifikovaný e-shop - Přátelský e-shop České pošty

Platba platební kartou a on-line bankovními převody Možnost zaplatit ihned platební kartou VISA, MasterCard, Diners nebo online bankovními převody.
Platby The Pay

Za kupóny a šeky Nakupte si zelené potraviny za kupony a šeky od společnosti Edenred, SODEXO a UP!
edenred
ticket restaurant edenred ticket compliments dárkový edenred
ticket benefits edenred ticket service edenred
sodexo
gastro pass sodexo dárkový pass sodexo
flexi pass sodexo vital pass sodexo
bonus pass sodexo
Up
Cheque Dejeuner stravenky
Cheque Dejeuner dárkový šek

07. 04. 2018

Detoxikace organizmu aneb bojujeme proti jedům a toxinům v našem těle

Detoxikace organizmu aneb bojujeme proti jedům a toxinům v našem těle

Přestože se v dnešní době stal pojem "detoxikace" módní záležitostí, očista našeho organizmu představuje preventivní prostředek pro boj s civilizačními chorobami, únavou či stresem. Ke skutečně efektivnímu odstranění jedů a toxinů nám pomohou zelené potraviny, zvláště pak Chlorella pyrenoidosa.

A kdy jindy začít s detoxikací, než na jaře když vysvitne sluníčko!

Je jaro!

Jedy reprezentují toxické látky, které mohou způsobit poruchy našeho organizmu. Jedy jsou známy jako lidstvo samo. Avšak již před 4 500 lety před naším letopočtem byly tyto látky používány jako součásti zbraní k usmrcení zvěře či protivníků. Přestože jedy mohou být jako zbraně používány i dnes, nezřídka kdy se stává, že tyto toxické látky přijímáme zcela přirozeně, tedy vědomě i nevědomě.

Jak příjemné by bylo, kdybychom žili v naprosto zdravém a čistém světě. Jedli bychom zdravé potraviny, automobily a průmyslové závody by produkovaly pouze čistý vzduch, léky by byly vyrobeny z přírodních látek a voda, oblečení nebo domy, v nichž žijeme, by neobsahovaly žádné stopy chemických látek, toxinů nebo jedů. Moderní doba však s sebou přináší i negativa, v podobě přirozeného výskytu toxických chemikálií, jedů, těžkých kovů, plísní atd.

Každý den jsme vystavováni nebezpečným jedům i toxinům

K otravě, která se často velmi plíživě dostává do našeho těla, stačí málo ... kontakt s kůží, vdech, pozření atp. Nebezpečí toxinů spočívá v jejich nesnadném odhalení a různorodých zdravotních obtížích. Toxiny a jedy mohou způsobovat poruchy centrální nervové soustavy na jedné straně, ale i nervozitu, stres, nespavost, kožní potíže či svalové problémy na straně druhé. Je lékařsky prokázáno, že jedy se podílejí na vzniku oxidativního stresu, který způsobuje poruchy imunitního systému. Jedy jsou karcinogenní, zvyšují výskyt kvasinek, plísní a nebezpečných bakterií v našem těle.


Co o nás říkají naši zákazníci na Heuréka.cz:

Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod

Jak proti jedům a toxinům účinně bojovat?

Třeba pomocí detoxikace neboli odstraněním toxických látek z našeho těla. Díky enormnímu znečištění našeho okolí těžkými kovy a jedy, je nutno provádět detoxikaci našeho těla opakovaně. Detoxikace nám nezlepší pouze náš imunitní systém a metabolismus, ale dodá nám energii a vitalitu.

Detoxikace pomocí Chlorelly pyrenoidosy představuje efektivní prostředek při boji proti toxinům

Chlorella Aktif

Existuje hned několik způsobu detoxikace. Některé metody, jako třeba uvolňování toxinů pomocí masáží, jsou známy již dlouhá staletí. Jiné, jako například používání infračervené sauny nebo peelingové terapie, jsou výdobytkem posledních let. Osvědčený a klinicky ověřený postup však spočívá v dlouhodobé očistné kůře, která pomáhá našim játrům, ledvinám, střevům, krvi i dalším orgánům.

V začátku detoxikace je bezpodmínečně nutné posílit vylučovací orgány, tedy játra a ledviny. Díky podávání zelených potravin, respektive Chlorelly pyrenoidosy je tato fáze rychlejší, než v případě očisty bylinami či jinými alternativními prostředky.

Druhá a nejdůležitější fáze spočívá v odbourání toxinů v našem tlustém střevě tak, aby nedocházelo ke zpětnému vstřebávání jedů do naší krve a opětovnému přemístění do, již detoxikovaných, jater. Zde nám opět vypomůže Chlorella pyrenoidosa. Tato sladkovodní řasa na sebe naváže všechny toxiny i jedy a vyloučí je z našeho těla. Poté je nutno odstranit toxiny i z našeho nervového systému, z tkání nebo z krevního řečiště.

Detoxikační metoda Dr. Dietricha Klinghardta spočívá v několikaměsíčním čistícím procesu, kdy se nejdříve zaměřujeme na očistu jater a ledvin, poté postupujeme k detoxikaci tlustého střeva, nervového a krevního systému. Naopak národní zdravotní asociace celostní medicíny se sídlem v USA (NIHAC) doporučuje rozdělit detoxikaci do čtyř fází, kdy po intenzivní měsíční kůře přejdeme k dlouhodobému dávkování.

Význam Chlorelly pyrenoidosy v léčbě následků otravy potvrzují i četné výzkumy

Chlorella Aktif tablety

Existuje hned několik analýz, které potvrdily schopnost Chlorelly, odvézt toxiny z našeho těla. Tým vědců pod vedením W. Atkinsona zjistil, že právě Chlorella pyrenoidosa je obdařena jedinečnými trojvrstvými buněčnými stěnami, které dokáží zachytit i ty nejmenší částice jedů a toxinů.

Toto tvrzení ostatně potvrdilo i další testování účinků Chlorelly pyrenoidosy, kdy bylo hlodavcům společně s touto řasou podáváno kadmium neboli toxický kovový prvek, vyskytující se například v akumulátorech, vodičích, antikorozních nátěrech atd. Žádné negativní účinky otravy kadmiem se u hlodavců neobjevily.

Doktor Ichimura prokázal pozitivní účinky Chlorelly pyrenoidosy na pacientech, kteří trpěli právě příznaky otravy kadmiem. Po čtyřiadvaceti dnech podávání Chlorelly se hladina kadmia v moči pacientů snížila sedmkrát, přičemž začaly mizet i obtíže spojované s otravou kadmiem.

Pozor na pesticidy či hnojiva!

Naše prostředí, v němž žijeme je ovlivňováno mnoha chemickými látkami, pesticidy, insekticidy a dalšími látkami, které mají zabránit přemnožení škůdců na rostlinách, jež poté konzumujeme. Ani důkladné omytí, očištění nebo převaření není schopno zničit všechny tyto látky. V médiích jsme jistě slyšeli výzvu o zastavení produkce tzv. PCB neboli polychlorbifenylů či jinak bezbarvých toxických látkách, používaných v zemědělství jako součást hnojiv a pesticidů. Přesto jsou tyto látky stále přítomné v našich tělech, včetně mateřského mléka.

Doktor Ueda zkoumal výkyvy toxicity u pacientů, kteří měli vysoký výskyt PCB. Po podání Chlorelly pyrenoidosy se zlepšil nejenom celkový zdravotní stav zkoumaných osob, ale také došlo snížení obsahu PCB.

Chlorella pyrenoidosa podobně působí i na další nebezpečné pesticidy, třeba na chlordekon, který se ještě před pár lety hojně používal jako ochrana před škůdci u banánovníků a citrusového ovoce. Tato látka má za následek poškození našeho nervového a imunitního systému, ale i reprodukčních funkcí. Studie Dr. Poreho ze Západovirginské univerzity i zde odhalila kladné působení Chlorelly pyrenoidosy na lidský organizmus, který byl vystaven působení této nebezpečné látky.

Jak už jsme si uvedli, tak Chlorella pyrenoidosa podporuje činnost našich jater a detoxikuje je. Detoxikace jater je neméně důležitá u dalších nebezpečných látek, které jsou běžnou součástí našich životů ... třeba u alkoholu. Některé výzkumy dokonce uvádějí, že Chlorella podávaná před konzumací alkoholu zmírňuje tzv. kocovinu neboli bolehlav. Vím to z vlastní zkušenosti :)

Nyní již víme, jak důležitá je detoxikace pro náš organizmus. A pokud se detoxikace skutečně stala i módní záležitostí, je to jenom dobře. Detoxikace nám pomůže nastartovat naše tělo i mysl a zbaví nás nebezpečných jedů a toxinů.

Detoxikujte s Chlorellou pyrenoidosou! A ještě dodám, že po vyčištění, je také vhodné tělo vyživit a to třeba Mladým ječmenem.

Petr Hornišer

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kupte si zelené potraviny!