Užíváním této webowé stránky souhlasíte s používáním cookies, které jsou potřebné pro fungování webových stránek, analytické a remarketingové účely. více informací

+420 608 841 888
EN     DE     FR     IT        1 € = 25,00 Kč

KONTAKTY

Zelený obchod, s.r.o. Lipská 2444/4Brno - Žabovřesky 616 00 tel: +420 608 841 888
info@zelenyobchod.cz

NOVINKY

Interferony jsou našimi ochránci před útokem virů10.6.2020 Je fascinující, že ty nejmenší organismy na naší planetě mají největší sílu a ...Pět tipů na posílení imunity našeho těla13.5.2020 Sousloví "posilování imunity" se v poslední době stalo reklamní a marketingovou záležitostí. Přesto ...Chlorella a mladý ječmen. Bojovníci, kteří chrání naše tělo22.3.2020 Po dlouhém a náročném "zimním" období jsme často malátní, slabí, skleslí. Nezřídka kdy jsme náchylnější k nejrůznějším nemocem, nachlazením, virům a zánětům.

Co získáte?

Kompletní servis Ke každé objednávce zelených potravin získáte nezbytné informace k jedení ZP.
Poštovné zdarma Můžete získat doručení v ČR a na Slovensko ZDARMA - Stačí si objednat za více než 1699,- Kč / 68 €

Šejkr + lžička K první objednávce Ječmene (ať už Aktif nebo Green Ways) získáte jeden šejkr s přídavnou nádobkou v hodnotě 75,- Kč a také praktickou plastovou lžičku.
šejkr na mladý ječmen a lžička na mladý ječmen

Magnetka na lednici Pokud budete mít v objednávce výrobek zn. Aktif, dostanete k objednávce jednou jednu magnetku ZDARMA. Najdete ji přibalenou v balíčku v obálce s fakturou. To už pak si nezapomenete dát zelené potraviny!
magnetka - Už jste si dnes dali zelené potraviny?
Potvrzení objednávky Každá objednávka potvrzena emailem nebo telefonicky nebo SMS.
Sledování objednávky Po odeslání objednávky obdržíte mailem či SMS číslo balíku pro jeho jednodušší sledování.
Otázky & Odpovědi Na Vaše otázky, které se objeví, dostanete odpověď.
Certifikovaný e-shop Jsme certifikováni jako přátelský e-shop České pošty.
Certifikovaný e-shop - Přátelský e-shop České pošty

Platba platební kartou a on-line bankovními převody Možnost zaplatit ihned platební kartou VISA, MasterCard, Diners nebo online bankovními převody.
Platby The Pay

Za kupóny a šeky Nakupte si zelené potraviny za kupony a šeky od společnosti Edenred, SODEXO a UP!
edenred
ticket restaurant edenred ticket compliments dárkový edenred
ticket benefits edenred ticket service edenred
sodexo
gastro pass sodexo dárkový pass sodexo
flexi pass sodexo vital pass sodexo
bonus pass sodexo
Up
Cheque Dejeuner stravenky
Cheque Dejeuner dárkový šek

05. 07. 2013

Zelené potraviny v těhotenství, při kojení a také jak se zelenými potravinami otěhotnět

Zelené potraviny v těhotenství, při kojení a také jak se zelenými potravinami otěhotnět

Těhotenství, respektive početí dítěte a následné období, patří mezi nejkrásnější životní etapy mnohých žen a jejich mužů. Nutno však podotknout, že je i velice náročné, co se týče organismu, vitality a psychické stránky.

Narození dítěte samozřejmě předchází jeho početí, které může být v současné hektické době čím dál složitější. Velké pracovní nasazení, uspěchaný životní shon, stres a povinnosti. To vše ve spojení s nezdravým životním stylem, nedostatkem důležitých látek a minimem pohybu. Základní předpoklady pro, jak nikdy nepočít dítě. Tyto věci se však netýkají pouze žen samotných, ale také mužů.

Pomoc v podobě zelených potravin

Zelený dudlíkPakliže se také řadíme do skupiny výše zmíněných lidí, existuje pro nás jedna velice efektivní varianta, jak tyto uvedené obtíže velice snadno, rychle a dlouhodobě odstranit. Jsou to zelené potraviny, mezi které patří Mladý ječmen (Aktif) a Chlorella pyrenoidosa (Aktif, Ginkgo Aktif).

Přírodní látky, které své uplatnění nachází v mnohých oblastech lidského bytí, jež se netýkají pouze samotného oplození ženy.

Jde o doplňky stravy, které do svého těla dostáváme prostřednictvím tablet nebo jako nápoj. Obsahově bezkonkurenční prvky, jejichž uplatnění nalezneme při léčbě nejrůznějších onemocnění, důkladném čištění organismu nebo při hubnutí. Jedná se o naprosto čisté a přírodní látky, s nimiž se může zlepšit naše sexuální výkonnost, trávení nebo jakékoliv pohybové aktivity, co se týče výkonosti a fyzické kondice. Výjimku netvoří ani odstranění únavy.

Zelené potraviny jsou jednoduše zárukou toho, že svému tělu dodáme pouze to, co doopravdy potřebuje, bez jakýchkoliv negativních látek, chemikálií a konzervantů. A právě prostřednictvím Mladého ječmene (Aktif nebo Green Ways) a zmíněné Chlorelly pyrenoidosy (Aktif, Ginkgo Aktif nebo Green Ways) se můžeme postarat o lepší početí našeho budoucího potomka.


Co o nás říkají naši zákazníci na Heuréka.cz:

Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod
 
Recenze Heuréka pro Zelený obchod

Jak otěhotnět s pomocí zelených potravin?

Právě dlouhodobé pozorování využívání zelených potravin přineslo jednoznačně prokazatelné výsledky toho, že Mladý ječmen (Aktif) a jemu podobné látky zkrátka mají pozitivní vliv na početí dítěte. Sami matky jsou v tomto ohledu vynikajícím zdrojem referencí těchto pozitivně působících prvků. Jejich výrazný účinek je dosti jednoduchý a zřejmý.

Zelené potraviny totiž kladně působí na celý organismus ženského těla, ať už na psychický, tak fyzický stav. Působí, jako velice silný detoxikační prvek, který zbaví fyzickou schránku všech negativních látek a podpoří lepší menstruační cyklus, hormony, ale také hypofýzu nebo štítnou žlázu.

Společně s vylučováním nežádoucích látek je posilována i obranyschopnost vaječníků a všech důležitých ženských orgánů, které mají jakýkoliv vliv na početí dítěte, respektive samotný plod. Díky užívání zelených potravin po úspěšném početí budeme chránit a čistit nejenom své tělo, ale samozřejmě i vyvíjející se dítě. To následně dozrává a vyrůstá za naprosto ideálních podmínek. Náš metabolický cyklus a imunitní systém je neustále utužován a my se můžeme těšit na bezproblémové a ničím narušované těhotenství.

Zelené potraviny pro muže

Ostatně zelené potraviny jsou přínosem také pro muže, nejenom ženy. Na zplození dítěte se totiž podílejí obě dvě lidská pohlaví, která s tímto procesem mohou mít libovolné obtíže.

Právě pánské pokolení často zápasí s chudostí vlastních spermií, jejich minimálním množstvím a jinými zdravotními obtížemi, které mají na svědomí nemožnost početí dítěte. A zrovna užívání doplňku Chlorella pyrenoidosa (Aktif, Ginkgo Aktif) a Mladého ječmene (Aktif) může pozitivně působit na tyto oblasti mužského těla.

Velikým přínosem je totiž dodávka potřebných živin a vitamínů, které se ve finále projevují v kvalitě spermatu. Pakliže daný pár užívá zelené potraviny, má opravdu vysokou pravděpodobnost otěhotnění, ač mohou být prognózy, diagnózy a závěry lékařů rozdílné. Zelené potraviny jsou v tomto ohledu naprosto dokonalou zbraní pro početí dítěte.

Užívání Mladého ječmene během těhotenství

Po úspěšném oplodnění ženy následuje samozřejmě další fáze života, kterou je těhotenství. Tedy několikaměsíční období, během něhož žena nosí vzrůstající plod ve svém těle a těší se na narození svého potomka. I v tomto životním stádiu mohou mít zelené potraviny svůj přínos.

Těhotenství a zelené potravinyMnohé ženy, které počaly dítě právě za pomoci Mladého ječmene (Aktif), či obdobné látky, napadá jedna jediná otázka. Zda mohou užívat Chlorellu pyrenoidosu (Aktif, Ginkgo Aktif) i nadále, během těhotenství? Odpověď je v tomto případě velice jednoduchá, až jednoznačná. Samozřejmě, že ano.

Již z výše uvedených informací téměř jednoznačně vyplývá, že tyto látky v podobě vitamínů a minerálů jsou prospěšné pro lidské tělo, tedy i pro naše dítě, které je nošeno uvnitř ženy. Stejně, jako je posilován vnitřní organismus ženy, je zušlechťován také ten dítěte. Ostatně pozitivní výsledky lze očekávat také v náladě nebo psychické a fyzické kondici. Žena je v tomto náročném období mnohem vitálnější a šťastnější. Tyto pocity a aspekty jsou samozřejmě úměrně přenášeny i na samotné dítě.

V rámci užívání zelených potravin během těhotenství nebo kojení nás může napadnout snad ještě jedna otázka. Jak je to s detoxikací těla, když začneme jíst zelené potraviny během těhotenství nebo kojení? Obávat se nemusíme ani těchto záležitostí, protože detoxikace je realizována především močovými cestami a pokožkou, tudíž nehrozí žádné poškozování nebo znehodnocování mateřského mléka. Ba naopak mléko je obohacováno o řadu přínosných látek, které dodávají dítěti daleko více energie a přispívají jeho tělu. Říká se, že nápoj z Mladého ječmene je druhý nejlepší nápoj na světe, hned po mateřském mléku.

Spousta těhotných žen, které užívají zelené potraviny, jsou důkazem toho, že toto náročné a těžké období lze zvládnout mnohem snadněji, než se může na první pohled zdát. Již od samotného vývoje dítěte, které vyrůstá v lidském těle, lze zajistit dostatečný přísun všeho potřebného, což se efektivním a viditelným způsobem projeví po jeho narození a v pokročilejším věku.

Chlorella pyrenoidosa u malých dětí

Nakonec vyvstává ještě finální otázka, která napadne matky ihned po porodu a po ukončeném kojení. Je možné zelené potraviny podávat také malým dětem a neuškodí jim? Samozřejmě, že to možné je, očekávat totiž můžeme naprosto stejně přínosné účinky, jako ve výše zmíněných fázích a etapách těhotenství.

Většina specialistů a odborníků na tuto tématiku nám jistě potvrdí jedno staré známé pravidlo. Matka při porodu dítěte vyloučí z těla poměrně velké množství škodlivějších látek, které jsou samozřejmě uschovány v těle malého dítka. Možná i to je jeden ze zásadních důvodů, proč by se mělo začít s aplikováním Mladého ječmene (Aktif) a Chlorelly pyrenoidosy (Aktif, Ginkgo Aktif) již v raném věku, okamžitě po skončení kojení. Ostatně v případě zelených potravin nemusíme mít obavy z jakýchkoliv vysokých dávek těchto látek, protože jde v podstatě o přírodní extrakty, které jsou tělu v každém ohledu prospěšné.

Dítě je ve svém útlém věku, zhruba do tří let, vystavováno řadě nejrůznějších očkování a jeho tělo je zatěžováno odlišnými procesy. Právě zelené potraviny se mohou efektivně postarat o to, že posílen bude především psychomotorický vývoj malé ratolesti a imunitní systém. Tento fakt zapříčiní to, že dítě se velice úspěšně vyvaruje nejrůznějším onemocněním, respektive fyzickým a psychickým obtížím.

Mezi neviditelné přínosy patří určitě posilování jednotlivých orgánů lidského těla, mezi které patří ledviny, játra, trávicí ústrojí, ale i sliznice nebo dýchací cesty. Pokud je dítě náchylné na jakékoliv kožní onemocnění, i o něj se může postarat právě Chlorella pyrenoidosa (Aktif, Ginkgo Aktif) a Mladý ječmen (Aktif). Postřehneme rychlejší hojení jakýchkoliv ran, ale také celkový pozitivní vývoj dítěte, co se týče mluvy, logického myšlení a dalších oblastí.

Zelené potraviny jsou tedy vhodné i pro malé děti v útlém či pokročilejším věku, čemuž samozřejmě odpovídá i potřebný objem a forma dávkování, která je u dětí spojena s tělesnou váhou:

  • 40kg plná dávka (cca 16-20 tablet denně)
  • 20kg poloviční dávka (cca 8-10 tablet denně)
  • 10kg čtvrtinová dávka (cca 4-5 tablet denně)
  • 5kg osminová dávka (cca 2-3 tablety denně)

Těhotenství se zelenými potravinami

Jak můžeme z výše uvedených informací velice správně vytušit, jsou zelené potraviny efektivním doplňkem stravy mnohých občanů. Univerzálním "lékem na všechno", který pokrývá také oblast těhotenství a samotného početí dítěte.

Špatné diagnózy lékařů v této oblasti nemusí být pouze negativními zprávami, které nám vezmou všechny iluze o budoucí plánované rodině. Neváhejme okusit zelené potraviny, které jsou k dispozici v různých formách.

Dopřejme svému ženskému, ale také mužskému tělu to, co doopravdy potřebuje a co si žádá. Vyčistěme svoji fyzickou schránku a mysl a pusťme se do početí dítěte a následného období těhotenství. Volme jednoznačně přírodní cestu, která je doprovázena řadou minerálů, živin a vitamínů, jež našemu tělu dokonale prospějí. Začněme pracovat na vyčištění své tělesné schránky, v níž se má za několik měsíců zrodit nový život. Připravme svému dítěti ty nejlepší životní podmínky, již od samotného plodu.

Zapomeňme na jakékoliv komerční a chemické produkty, které našemu tělu v některých oblastech možná prospějí, zároveň do něj však dostanou i řadu negativních látek, které se podepíší na vývoji dítěte. Mladý ječmen (Aktif) a Chlorella pyrenoidosa (Aktif, Ginkgo Aktif) jsou těmi pravými přírodními extrakty, které nám mohou být přínosem v mnoha oblastech.

Petr Hornišer

Šťastná maminka

Zelené potraviny jsou naprosto nedílnou součástí jakéhokoliv těhotenství. O tom nemějme pochyb.

Další zajímavé články najdete v části Zajímavosti o zelených potravinách.

Kupte si zelené potraviny!