Zelené potraviny si jednoduše kupte v E-SHOPu

Kontakt a Objednávka - www.ZelenyObchod.cz

Pokud Vás zaujaly zelené potraviny nebo některý z doplňkových produktů, chcete si je objednat nebo chcete více informací, bez obav zavolejte, pošlete SMS, nebo email, popř. nás kontaktujte na skype, ICQ. Nezapomeňte uvést jméno, telefon, emailovou adresu a také poštovní adresu, abychom mohli objednávku potvrdit a také odeslat.

To co jste si tady přečetli o zelených potravinách, také můžete dostat a dostanete. Děkujeme Vám za Váš zájem o zelené potraviny.


Zelený obchod, s.r.o.
Gallašova 4
Brno 639 00
IČ: 29269601 DIČ: CZ29269601
Firma je vedena v OR, vedeného KS v Brně, oddíl C, vložka 69707

Kontaktní adresa:
Lipská 4
Brno - Žabovřesky
49°13'8.662"N, 16°34'41.728"E

Bc. Petr Hornišer mobil: +420 608 841 888, skype: pan.pete, ICQ: 112588696


Každá objednávka bude potvrzena emailem a/nebo telefonicky - tedy dovíte se přesně kolik zaplatíte a za co. Bez potvrzení nebude objednávka odeslána. V části Obchodních podmínek jsou informace o poštovném a možném způsobu doručení, přečtěte si je prosím.


 

Zelené potraviny si jednoduše kupte v E-SHOPu

Pokud od nás neobdržíte odpověď do 2 pracovních dnů, Vaši zprávu jsme prostě nedostali, ani technika není dokonalá. Zkuste napsat klasický email nebo zavolat. Díky

Kontaktní formulář


Odesláním dotazu/objednávky přes formulář, SMS, telefonicky, ICQ a skype souhlasíte s Obchodními podmínkami. Na Vaše zaslané dotazy Vám odpovíme v co nejkratším možném termínu, taktéž objednávku potvrdíme obratem. Po odeslání formuláře, se v tomto místě objeví potvrzení o úspěšném odeslání. K objednávání zboží doporučujeme použít E-SHOP.


 

Příklad Kontaktního formuláře

Ačkoliv obsahu informací publikovaných na těchto www stránkách jsme věnovali nejvyšší možnou pozornost, mají informace zde obsažené pouze informativní a obecný charakter vycházející ze subjektivních zkušeností jednotlivých uživatelů zelených potravin a z obecně dostupných informací. Zelený obchod, s.r.o. neodpovídá za správnost a úplnost informací, zejména ne takových, které byly převzaty z externích zdrojů, za jejich přesnost, včasnost ani úplnost, za důsledky spoléhání na tyto informace, ani za škodu eventuálně vzniklou v důsledku použití informací. Poskytnuté informace (prostřednictvím odpovědí na Váš dotaz nebo přímo informace zveřejněné na stránkách) v žádném případě nenahrazují osobní konzultaci s lékařem!

Affiliate

TOPlist